Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


VІI ЛІТНЯ ШКОЛА "УКРАЇНА-ХАБІТАТ"

22 липня, 2005 р.

    *** 25 - 30 липня 2005 року Центром муніципального менеджменту (Хабітат) спільно з Долинською міською радою організовується VІI Літня школа "УКРАЇНА-ХАБІТАТ" для лідерів самоврядувань України.
    
    Протягом 1999-2005 років ЦЕНТРОМ МУНІЦИПАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ(ХАБІТАТ)/КИЇВ/ у рамках роботи Міжнародного Форуму "УКРАЇНА-ХАБІТАТ" та Програми ООН по населених пунктах (ООН-ХАБІТАТ) було організовано шість Літніх шкіл та одну Зимову школу для лідерів самоврядувань України.
    
    Учасники Літньої школи мають можливість більш докладно ознайомитися з УЧБОВИМИ ПРОГРАМАМИ ООН-ХАБІТАТ по стратегічному плануванню для лідерів самоврядування в Україні, які реалізуються в Україні з 1994 року, зустрітися зі своїми колегам, ознайомитися з практикою роботи учасників Програми ООН по населених пунктах (ООН-ХАБІТАТ) на конкретних прикладах, а також обмінятися досвідом вирішення місцевих проблем у неформальній атмосфері. У Сьомій Літній школі "УКРАЇНА-ХАБІТАТ" виявили бажання взяти участь лідери самоврядування в Україні, що представляють районні, міські, сільські та селищні ради Запорізької, Чернігівської, Луганської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської областей України.
    
    Програма сьомої літньої школи’2005 передбачає розгляд наступних модулів:
    - Вимір людського розвитку за методикою ООН. Цілі тисячоліття. Індикатори ПРОГРАМИ ООН ПО НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ (ООН-ХАБІТАТ) в галузі сталого розвитку населених пунктів. Депутат місцевої ради та його ролі.
    - Сучасна модель місцевого самоврядування в Україні. Розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями.
    - Розробка регіональних стратегій розвитку. Визначення потенційних проблем району/міста. СВОТ-аналіз. Проблема-Ціль-Політика-Стратегія.
    - Основні засади формування мінімального бюджету місцевого самоврядування відповідно до державних соціальних стандартів та нормативів.
    - Формування комунальної власності та спільної власності територіальних громад.
    - Основні засади розробки державних, регіональних та місцевих бюджетних програм.
    - Інвестиційна діяльність місцевих органів влади та процедури розробки Місцевих Інвестиційних Програм на 2005-2010 рр. відповідно до стандартних процедур ЄБРР.
    
    Практичні заняття: Про практику Долинської міської ради з розвитку житлово-комунального господарства та формуванню комунальної власності міста.
    
    Науковий керівник Сьомої Літньої школи: Затолокін Олександр Петрович (міжнародний сертифікат Центру ООН по населених пунктах (Хабітат) від 22.04.1994 р.)
    
    Більш докладну інформацію можна отримати за електронною адресою: info@habitat.org.ua або по тел. (044) 278-85-65, 278-86-78
    
    КОНТАКТИ
    Центр муніципального менеджменту (Хабітат)
    Долинська міська рада
    Тел.: 278 8565, 278 8678
    Ел.пошта: info@habitat.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю