Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


“Молодий Рух” змінив керівництво

2 серпня, 2005 р.

    За підсумками з’їзду Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодий Рух”, що відбувся під час проведення таборування в рамках виконання проекту „Мережа студентських громад”, у „Молодому Русі” змінилося керівництво. Зокрема було обрано нових Голову та Заступників організації. Керівником „Молодого Руху” став Любомир Грицак, один із засновників організації, депутат Коломийської міської ради Івано-Франківської області. Заступниками Голови „Молодого Руху” було обрано Володимира Антошевського, Голову ВМГО „Українська Народна Молодь” (молодіжне крило УНП), Віталія Коваля, Голову Черкаської обласної організації „Молодого Руху” та Олесю Башняк, Голову Київської міської організації УНМ.
    З’їзд проходив в атмосфері демократичної палкої дискусії, голосування по голові організації було таємним. Було також оновлено інші керівні органи, обговорена стратегія розвитку „Молодого Руху” в найближчий період.
    
    Довідка:
    Всеукраїнська організація „Молодий Рух” була створена на початку 90-х, як всеукраїнське молодіжне крило НРУ на чолі з В.Чорноволом. Першим керівником „Молодого Руху” був В’ячеслав Кириленко (теперішній Міністр праці та соціальної політики, заступник Голови УНП), наступним Тимур Нагалевський (помічник Голови Житомирської ОДА, член НС „НУ”). Під час створення Української Народного Руху (теперішня УНП) і президентських виборів 1999 року „Молодий Рух” підтримав Юрія Костенка. Фактично молодіжне крило УНП – „Українська Народна Молодь” створена на базі „Молодого Руху”.
    
    
    
    Кількість кредитів на молодіжне житлове будівництво цього року буде збільшено уп`ятеро
    
    Кількість кредитів на молодіжне житлове будівництво цього року порівняно з минулим буде збільшено уп`ятеро. В цілому за рахунок Держбюджету України та місцевих бюджетів буде надано близько 14 тисяч таких кредитів. Такі нововведення передбачені постановою уряду від 15 липня 2005 року “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України з питань забезпечення молоді житлом” підписаною Юлією Тимошенко. За словами міністра у справах молоді та спорту Юрія Павленка, кількість кредитів, що надавалась у попередні роки, була далекою від задовільної, і цьогорічні заплановані 14 тисяч кредитів теж не є остаточною цифрою. Юрій Павленко запевнив, що Мінмолоді спільно з Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву забезпечить абсолютну прозорість у розподілі кредитів, буде встановлено чіткі критерії відбору позичальників.
    
    
    Постановою уряду затверджено новий склад Спостережної Ради Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, яку очолить міністр у справах молоді та спорту. Зокрема визначено, що до складу спостережної ради Фонду входять за посадами Міністр у справах молоді та спорту, перший заступник Міністра фінансів, перший заступник Міністра праці та соціальної політики, заступник Міністра юстиції, заступник Міністра Кабінету Міністрів України, а також за згодою директор Всеукраїнської асоціації "Укрмолодьжитло", голова ЦК профспілки працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування, представники інших Всеукраїнських молодіжних громадських організацій. Персональний склад спостережної ради Фонду затверджується Кабінетом Міністрів України. Спостережна рада Фонду діє на громадських засадах.
    
    
    У відповідності до документу, під час вибору кандидатів у позичальники перевага надається:
    
    молодим громадянам, подружжю, в якому чоловік або дружина користуються правом першочергового або позачергового надання житлових приміщень;
    
    сім`ям, в яких один з членів сім`ї в поточному році досягає граничного віку отримання кредиту;
    
    молодим ученим, подружжю, в якому чоловік або дружина є молодим ученим, та неповним сім`ям (сім`я, що складається з матері або батька і дитини (дітей), в яких мати або батько є молодим ученим;
    
    молодим спортсменам, які мають найвищі досягнення на офіційних національних та міжнародних змаганнях і які включені до складу збірних команд України;
    
    молодим громадянам, подружжю, в якому чоловік або дружина перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, три і більше років.
    
    Перевага у наданні кредитів визначається з використанням комп`ютерної техніки з урахуванням положень цього пункту та платоспроможності кандидата відповідно до Інструкції, що затверджується Фондом разом з Міністерством у справах молоді та спорту.
    
    
    СКЛАД спостережної ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву:
    
    
    ПАВЛЕНКО - Міністр у справах молоді та спорту,
    Юрій Олексійович голова спостережної ради
    
    БЕРАДЗЕ - заступник Міністра Кабінету Міністрів
    Георгій Риносійович України
    
    ЄФІМЕНКО - заступник Міністра юстиції
    Леонід Васильович
    
    КАРАВАН - голова ЦК профспілки працівників
    Ніна Григорівна молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування (за згодою)
    
    КУЗЬМЕНКО - директор Всеукраїнської асоціації
    Лариса Олександрівна "Укрмолодьжитло" (за згодою)
    
    МАКСЮТА - перший заступник Міністра фінансів
    Анатолій Аркадійович
    
    РОЗЕНКО - перший заступник Міністра праці та
    Павло Валерійович соціальної політики
    
    ЯРЕМА - голова Всеукраїнської молодіжної
    Олександр Йосипович громадської організації "Християнсько-демократична молодь України" (за згодою)
    
    Читайте на Вільному молодіжному порталі (www.fri.net.ua) також про:
    
    - в яких ВУЗах існує хабарництво (гаряча лінія СМС);
    
    - коли і як в Харкові відбудеться молодіжний самміт присвячений виборам 2005;
    
    - ЯК ПЕРСПЕКТИВНА СІЛЬСЬКА МОЛОДЬ АМАГАЄТЬСЯ БОРОТИСЯ З БЕЗПЕРСПЕКТИВНІСТЮ НИНІШНЬОГО СЕЛА;
    
    - про міжнародні табори для молоді що відбуваються зараз в Україні
    
    А також багато іншого про молодь, молодіжний рух, молодіжне громадське життя, діяльність держави у сфері молодіжної політики, тощо. Свої новини та повідомлення надсилайте на fri@poshta.org.ua
    
    серпень 2005


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю