Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українські телеглядачі побачать Європейський Союз очима сусіда

12 лютого, 2004 р.

    Представництво Європейської Комісії в Україні починає широкомасштабну телевізійну інформаційну кампанію, що складається з двох телевізійних проектів – телевізійного журналу «WWW. Європа. Life» та серії документальних фільмів «Новий Старий Світ». Серія фільмів буде вперше транслюватися на загальнонаціональному телеканалі «СТБ» з наступною ретрансляцією через регіональна телемережа «Уніка ТБ», кабельні канали Києва «КТМ», «IVK».
    “WWW.Європа.Life” – це серія програм, що розповідають про найактуальніші в Європі теми - те, що впливає на життя європейців сьогодні чи позначиться на ньому завтра, про що пишуть мас медіа, що обговорює громадськість. Автори програми говорять про те, як певна подія європейського життя відбивається на Україні, яка ситуація в аналогічній сфері в Україні, яким чином відбувається гармонізація до європейських стандартів.
    Щотижня в рамках “WWW. Європа. Life” відбудеться презентація країни-кандидата на вступ та інтерв’ю з європейськими й українськими видатними діячами.
    Перший ефір - 14 лютого 2004, 09:10, СТБ.
    Проект «Новий Старий Світ» – серія 30-хвилинних документальних фільмів про політику ЄС у різних галузях економіки та соціального життя. Це розповідь про реформи, що відбуваються всередині Євросоюзу та перетвореннях, що провели в ході інтеграції країни-кандидати. Герої документальних фільмів - відомі у своїй країні та світі особистості - так звані «лідери думок», а також прості французи, англійці, поляки та ін. Український глядач має змогу отримати повне уявлення про різні аспекти повсякденного життя європейців: як вони заробляють і як витрачають гроші, хто головний в європейських сім’ях і чому, чи є в Європі проблеми «батьків та дітей» та як вони вирішуються, що таке добра квартира для європейця і скільки вона йому коштує, чого вони бояться і в чому впевнені, що таке освіта по-європейськи і що вона надає, на кого хочуть бути схожими європейські діти та ін.
    Телевізійний інформаційний проект Представництва Європейської Комісії виконується телевізійним інформаційним агентством Профі ТВ.
    За додатковою інформацією прохання звертатися до координатора програм преси та інформації представництва ЄК пані Вікторії Давидової (тел. 462 0010; email: Victoria.davydova@cec.eu.int)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати