Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна візьме участь у Міжнародній виставці з питань відновлення Іраку

12 лютого, 2004 р.

    *************** Українська делегація візьме участь в ІІ Міжнародній виставці з питань відновлення Іраку "Rebuіldіng Іraq", що пройде з 17 по 22 березня в йорданському місті Амман.
    Про це повідомив президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кинах за підсумками спільного засідання з представниками МЗС України, присвяченого участі українських компаній у програмі відновлення Іраку й Афганістану.
    Президент УСПП також відзначив, що виставка допоможе установити прямі контакти. Oтечественные компанії мають намір організувати і провести ряд двосторонніх зустрічей.
    За його словами, українські підприємства могли б працювати в нафтогазовій і хімічній сфері, енергетичному машинобудуванні, гірничо-металургійного комплексу, будівництві нефте- і газопроводів, відновленні транспортної інфраструктури, будівництві морських портів і ін. Він відзначив, що вже створено робочу групу, у которую ввійшли представники 112 українських підприємств і компаній. Вона розглядає можливість участі українських підприємств у процесах відновлення Іраку. При цьому А.Кинах відзначив, що підприємствам прийдеться працювати в умовах твердої конкуренції.
    Крім іракських бізнесменів, представників американських компаній у виставці будуть брати участь керівники підприємств більш 15 країн, представники Агентства США по міжнародному розвитку, Коаліційної тимчасової адміністрації Іраку, Торговельної палати Іраку й іракських бізнесів-центрів.
    Постійна робоча група УСПП із питань участі вітчизняних компаній у відновленні Іраку створена в травні 2003 року. Вона працює над одержанням вітчизняними суб'єктами господарювання контрактів у близькосхідному регіоні. Зусиллями робочої групи УСПП підготовлена і передана в зацікавлені компанії, посольства, міністерства закордонних справ і економіки відповідних країн інформація про підприємства, що готові і мають можливість взяти участь у відновленні Іраку.
    Джерело: РІА "Новини"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати