Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Соціальне опитування: Американці вважають себе ледачими і розпещеними.

15 серпня, 2005 р.

    Схоже, що статус перемігшої наддержави в решті решт не врятує Америку від похмурих прогнозів письменників Чака Паланика і Дугласа Коупленда. Тепер про кризу США говорять уже не тільки письменники, чи політики ідеологи, але і самі американські обивателі. Принаймні , такі підсумки опитування, проведеного в Штатах за замовленням журналу Foreіgn Affaіrs і громадської організації Publіc Agenda за підтримкою Фонду Форда.
    
    Опитування проводилося з 1 по 13 червня серед 1004 американців віком більш ніж 18 років. Його дані були опубліковані у середу у Вашингтоні.
    
    На думку 65% респондентів, відношення до США з боку іноземців є негативним. Лише 15% опитаних вважають, що імідж цієї країни за кордоном у цілому позитивний, а 14% думають, що у світі до американців відносяться нейтрально.
    
    Слідом за цим респондентам запропонували уточнити, як, на їхню думку, мешкнці інших країн характеризують Америку. Характеристику "негативна" дали 18% опитаних, "хуліган" - 11%, "агресивна" - 8%, "матеріалістична і розпещена" - 6%, "сильна" - 6%, "зарозуміла" - 5%.
    
    Лише 4% американців переконані, що їхній країні за кордоном заздрять, 3% упевнені, що Америку вважають "багатою", і ще 3% думають, що у світі США характеризують як "вільну і демократичну" країну.
    
    Варто відзначити, що американський острах недружелюбності має під собою твердий ґрунт. А такі слова, як "розпещений", відмінно відбивають сутність американців. Наймаючи нових працівників, місцеві бізнесмени всі частіше переконуються, що ті не можуть працювати.
    
    Як повідомляє Chіcago Trіbune, роботодавці з подивом виявляють, що працівники, будучи гарними професіоналами, просто не навчені жити в колективі: забувають дзвонити, коли занедужують, не приходять на роботу вчасно чи ігнорують указівки.
    
    Стурбована сформованою тенденцією Америка на чолі з Нью-Йорком навіть збирається розробити вимоги і відповідне свідчення "готовності до роботи". Таке свідчення буде засвідчувати, що роботодавець розуміє важливість "непрофесійних якостей" при прийомі на роботу.
    
    Не менш серйозною проблемою для США залишається повнота. За прогнозом урядового Центра по профілактиці і контролю за хворобами, у найближчі роки надлишкова вага в Америці може перевершити тютюнопаління з "летальності". Торік Центр нарахував 365 тисяч смертей від причин, зв'язаних з ожирінням, у той час, як від наслідків паління тютюну в 2004 році померли 400 тисяч американців.
    
    Нездатність працювати в сполученні з зайвою вагою і непевністю в собі розвиває в американцях усілякі фобії. З недавнього моменту до них додалася ще одна – терактофобія.
    
    За підсумками дослідження, що проводилося вашингтонською дослідницькою службою Zogby Іnternatіonal з 26 по 30 липня серед 1200 респондентів, вочевидь, що жителі США очікують нових, більш страшних терактів.
    
    На думку 69% опитаних, великий теракт відбудеться в Америці протягом найближчих п'яти років. Ще 41% респондентів очікують його в найближчі два роки і 14% - протягом наступного року.
    
    Джерело: Obozrevatel.com


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю