Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ТАБІР У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

17 серпня, 2005 р.

    Дніпропетровськ, 25 липня - 7 серпня 2005 року "Дніпровська Асоціація розвитку регіонів" та "Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва" проводили міжнародний волонтерський табір праці екологічного характеру на базі Софіївського лісництва Криворізького держлісгоспу, метою якого було розширення і розвиток молодіжної суспільної ініціативи та подальший розвиток волонтерського руху, активізація молоді, залучення її до участі в суспільному житті, а також поліпшення екологічного стану області.
    
    Волонтерські табори праці в Дніпропетровській області проводяться вже з 1993 року. Цього року з 25 липня по 7 серпня організації "Дніпровська Асоціація розвитку регіонів" та "Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва" проводили міжнародний волонтерський табір праці екологічного характеру на базі Софіївського лісництва Криворізького держлісгоспу. Метою табору було розширення і розвиток молодіжної суспільної ініціативи в Дніпропетровському регіоні, та подальший розвиток волонтерського руху, активізація молоді, залучення її до участі в суспільному житті, а також поліпшення екологічного стану області. Волонтери з Франції, Бельгії, Нідерландів, Чехії, Швейцарії та Данії разом з нашою молоддю і лісничими проводили аналіз екологічного стану району, розчищали насадження соснику від заростей акації, очищали від сміття територію лісництва, займалися заготівлею сіна.
    
    Згідно з виконаною роботою можливо зазначити, що волонтери зробили великий внесок у реалізацію соціально-значимого проекту, а саме проведення силами молодих людей (волонтерів) очісних робіт двох ділянок осонового лісу у Софіївському лісництві Криворізького держлісгоспу.
    
    В рамках проведення табору волонтери також знайомилися з культурно-історичними пам'ятниками Дніпропетровського регіону, культурою України, відвідали історичний музей у смт. Софіївка де місцеві мешканці тепло зустріли учасників табору і підготували вечерю з національними стравами: борщем, варениками та караваєм. А місцевий фольклорний ансамбль виконав народні пісні.
    
    Вечорами проводилися свята національної культури учасниками кожної країни. В процесі спілкування учасники розповідали про культуру своїх країн, знайомили з національними іграми. А також готували різні страви з кожної культури усі разом та співали пісні, танцювали під національну музику.
    
    КОНТАКТИ
    Страшкін Михайло Павлович
    голова правління
    „Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва”
    Тел.: (056) 740 3186
    Ел. пошта: strashkin@adm.dp.ua
    
    Добровольська Анастасія
    президент
    БО „Дніпровська Асоціація розвитку регіонів”
    пр. Кірова, 2, кім. 120, Дніпропетровськ
    Тел./факс.: (056) 742 8620
    Ел. пошта: dcyc2000@gmail.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати