Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ КОЛЕГІЮ ПРИ КИЇВСЬКОМУ ГОЛОВІ

18 серпня, 2005 р.

    *** Створено Громадську колегію при Київському міському голові та затверджено Положення про неї. Про це йдеться у розпорядженні КМДА. Також цим розпорядженням зупиняється діяльність Громадської ради м.Києва "Київська громадянська позиція" при Київській міській державній адміністрації. Організаційно - методичне забезпечення роботи Громадської колегії при Київському міському голові покладене на Головне управління з питань внутрішньої політики.
    
    Згідно із затвердженим Положенням, колегія є консультативно-дорадчим органом, на який покладається координація заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з територіальною громадою з питань формування та реалізації державної політики в місті Києві, сприяння у встановленні конструктивного діалогу між владою і громадянами. Призначенням Колегії є випрацювання форм співпраці з громадськістю, а також координація діяльності громадських колегій при райдержадміністраціях та при структурних підрозділах Київської міськдержадміністрації, повідомляє Прес-служба КМДА.
    
    Основними завданнями Колегії є зокрема такі:
    
    сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами та місцевому самоврядуванні;
    забезпечення дієвих механізмів участі громадян у підготовці, прийнятті та контролю за ходом виконання рішень Київської міської ради та її виконавчого органу з найбільш важливих питань життєдіяльності міста та співпраці з громадськістю;
    забезпечення врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання рішень Кабінету Міністрів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади;
    надання методичної допомоги громадським колегіям при райдержадміністраціях і структурних підрозділах КМДА з питань, пов'язаних з організацією і проведенням консультацій з громадськістю, форм співпраці з нею та виробленням за їх результатами узгоджених пропозицій щодо формування та реалізації політики на місцевому рівні.
    На Громадську колегію також покладено завдання із формування банку соціологічних даних за результатами вивчення соціальних, у тому числі соціально-психологічних, проблем територіальної громади м. Києва.
    
    Рішення колегії мають рекомендаційний характер і враховуються Київським міським головою, Київрадою і її виконавчим органом, районними органами влади на всіх етапах планування, розробки та прийняття управлінських рішень.
    
    Кількісний склад Громадської колегії не перевищує 50 осіб
    
    Джерело: Київ-прес-інформ http://www.pressinform.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати