Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


СОЦІАЛЬНИЙ ПРОРИВ

26 серпня, 2005 р.

    *** У світі накопичилося дуже багато невирішених соціальних проблем, щоб не помічати їх і спокійно стояти осторонь. Ми вважаємо, що бездіяльність і мовчання тільки посилюють вже існуючі соціальні проблеми і породжують нові. Саме тому минулого року в студії Тунгу.Ру та Молодіжному творчому центрі “Х'юзтон” виникла спільна ідея проведення Першого Відкритого Всеукраїнського конкурсу соціальної анімації, графіки та ідей "Соціальний прорив".
    
    Студія Тунгу.Ру спеціалізується на створенні flash-мультиплікації і вже не раз брала участь у соціальних проектах (серія соціальних роликів “Демографічний підйом” для каналу СТБ, три соціальні ролики для Донецького міського Благодійного фонду “Доброта”, 8 соціальних мультфільмів для міжнародної добродійної акції по боротьбі з наркоманією і СНІДом "Навіть не пробуй", яка проходила в Росії).
    
    Міністерство України у справах молоді і спорту підтримало ідею конкурсу. 18 січня 2005 року студія Тунгу.Ру в особі креатив-рульового Володимира Ликова одержала грант Президента України для обдарованої молоді
    
    “В ході проведення конкурсу ми хочемо звернути увагу громадськості на різні соціальні проблеми: від забруднення навколишнього середовища до запобігання наркоманії”, - заявив Володимир Ликов, виступаючи на урочистому врученні свідоцтва про отримання гранту. “Ми сподіваємося, що саме конкурс “Соціальний прорив” повинен об'єднати творчу енергію тисяч людей для вирішення найважливіших соціальних проблем”.
    
    Кожен з нас хоче жити краще, щоб краще жили його батьки, діти, друзі, щоб краще жила його країна! Об'єднавши енергію творчості і креатива, ми можемо примусити говорити про соціальні проблеми і можемо вирішити їх! Разом ми зуміємо зробити “Соціальний прорив”!!!
    
    Докладніше про конкурс Ви можете прочитати на сайті Ресурсного центру “Гурт” http://www.gurt.org.ua
    
    КОНТАКТИ
    Тел.: (0622) 550 055, 8(050) 640 8475, 8(050) 952 8876
    Ел. пошта: social@toongu.ru
    Інтернет-сайт: http://www.toongu.ru/social/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати