Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проект розвитку малих та середніх підприємств у сільському господарстві, який фінансується Європейським Союзом, надаватиме підтримку 16 підприємствам України

1 вересня, 2005 р.

    *** Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для малих та середніх підприємств у сільському господарстві» радий повідомити про успішне завершення процесу відбору сільськогосподарських малих та середніх підприємств, які вирощують фрукти та овочі, для участі у Проекті.
    Комсультанти Проекту надаватимуть консалтингову підтримку зі стратегічних питань 16 сільськогосподарським приватним підприємствам України. Ця робота призведе до реального покращання господарської діяльності підприємств-партнерів, що його можна оцінити за об’єктивними показниками, такими як підвищення продуктивності, покращання функцій маркетингу та логістики, діючі системи постачання свіжих овочів та фруктів, тощо. Детальну інформацію про підприємства, задіяні в Проекті, розміщено на веб-сторінці Проекту www.agrilogistics.com.ua.
    Протягом періоду з травня по серпень 2005 року експерти Проекту відвідали сільськогосподарські підприємства малого та середнього бізнесу та приватні фермерські господарства, які займаються вирощуванням овочів та фруктів, в регіонах діяльності Проекту. Загалом, 110 підприємств було відвідано, кожне з яких відрізнялося рівнем розвитку та функціонування. Основними критеріями відбору були відповідність підприємства предмету та часовим рамкам Проекту, рівень відданості та цілеспрямованості менеджменту підприємства, потенціал підприємства у досягненні успіху (за час діяльності Проекту).
    Наступним кроком діяльності Проекту є організація та проведення початкових робочих семінарів для відібраних підприємств в кожному регіоні Проекту. Метою таких семінарів є визначення цілей та правил співпраці, концепції та стратегії майбутньої роботи. На семінарі буде розроблено практичний план роботи для кожного з відібраних! підприє мств, який буде виконуватись протягом періоду діяльності Проекту.
    Впровадження практичної роботи на кожному підприємстві розпочнеться з вересня 2005 року та буде завершено в грудні 2006 року. За цей період часу проектна група розробить історії успіху та успішні практичні приклади, які продемонструють реальні результати, досягнуті на кожному підприємстві.
    Проектом також буде запропонована програма безкоштовних тренінгів, яка розпочнеться в жовтні 2005 року. 4 основні теми будуть висвітлюватись: маркетинг, логістика, бізнес планування та фінансовий менеджмент. Програма тренінгів буде відкритою для всіх зацікавлених. Відібрані підприємства-учасники Проекту також матимуть можливість відвідати програму тренінгів, розроблену для конкретного підприємства.
    Міністерство аграрної політики України та Представництво Європейської Комісії в Україні започаткували Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві». Схема впровадження Проекту була розроблена Програмою технічної допомоги Європейського Союзу.
    Проект, виконавцем якого є консорціум на чолі зі Сканагрі Свіден, розпочав роботу в березні 2005 року. Діяльність Проекту направлена на підвищення доходів приватних фермерів, малих та середніх підприємств виробників сільськогосподарської продукції, покращання соціального та економічного добробуту сільського населення, сприяння приватизаційним процесам у сільському господарстві, раціоналізації маркетингових каналів та забезпечення балансу інтересів учасників ринку.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю