Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Нагорода для журналістів, що працюють в сфері захисту прав людини і демократії.

13 вересня, 2005 р.

    Ви опублікували статтю щодо захисту прав людини і демократії в країнах, що розвиваються з 1 січня 2004 по 31 серпня 2005, Надішліть її до 31 жовтня 2005!
    Премія Лоренцо Наталі щорічно присуджується журналістам друкованих і електронних засобів інформації за здобутки у висвітленні питань щодо прав людини і демократії як ключових елементів економічного і соціального розвитку в цих країнах. Премію було започатковано Європейським Союзом в 1992 році з метою підвищення якості журналістики і для вшанування відданості Лоренцо Наталі колишнього Віце Президента Європейської Комісії з 1985 по 1989, що відповідав за питання розвитку співробітництва. Його робота та відданість значно сприяла підвищенню значення розвитку співробітництва між політичними напрямками тогочасного Європейського співтовариства. Премія Наталі підкреслює той факт, що право на отримання інформації є необхідною умовою свободи самовираження. Свобода доступу до інформації є необхідною умовою демократії, сталого і збалансованого соціального і економічного розвитку. Якісна журналістика відіграє важливу роль в справі захисту прав на отримання інформації. Бути журналістом сьогодні все ще складно і в деяких країнах - небезпечно. Журналісти зазнають загроз і нападів, коли висвітлюють ситуації, що загрожують правам людини і демократії. Саме тому якісна журналістика в цій сфері має надзвичайно велике значення і потребує нашої міцної підтримки. В 2005 році Європейська Комісія присуджуватиме Премію кожному із наступних регіонів: Європа, Африка, Арабський світ, Іран та Ізраїль, Азія і країни Тихоокеанського регіону, Латинська Америка і країни Карибського басейну.
    Всі номінанти будуть спеціальними гостями Європейської Комісії на урочистій церемонії вручення Премії Лоренцо Наталі, що відбудеться в Брюсселі в січні 2006 року. Кожен переможець отримає Трофей і наступну фі! нансову винагороду:
    1а Премія: 5000 Євро
    2а Премія: 2500 Євро
    3я Премія: 1500 Євро
    Окрім цього за найкращу статтю буде присуджено Гранд Прі.
    Більш докладну інформацію можна отримати за адресою: www.nataliprize.info
    У пані Аньє Шуберт, координатора з питань преси та інформації, в Представництві Європейської Комісії в Україні за тел.: (044) 252 30 20 або anje.schubert@cec.eu.itn


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати