Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний конкурс проектів з експериментальної онкології

14 вересня, 2005 р.

    *** З метою виявлення й інтенсифікації найбільш перспективних фундаментальних досліджень в області онкології Центр впровадження "Протік" і ГУ Російський онкологічний науковий центр ім. Н.Н.Блохіна повідомляють міжнародний конкурс проектів, присвячених вивченню этиологии й молекулярних механізмів канцерогенезу, з'ясуванню особливостей поводження пухлинних кліток й/або розробці на їхній основі принципово нових методів профілактики, діагностики й лікування злоякісних новотворів.
    
    
    
    Переможцям конкурсу буде надане додаткове фінансування для закупівлі встаткування, реактивів й оплати праці членам дослідницьких груп, що працюють у ГУ РОНЦ ім. Блохіна в розмірі близько 50,000 $ у рік на грант (загальна сума щорічного фінансування - 350,000$).
    
    У конкурсі можуть брати участь російські й закордонні дослідники, що мають ступінь кандидата наук або її закордонний аналог (Ph.D., M.D).
    
    Обов'язковою умовою одержання гранта є працевлаштування в ГУ РОНЦ ім. Блохіна (переможці, що працювали під час подачі заявки в інших російських або закордонних установах, для одержання гранта повинні бути зараховані в штат ГУ РОНЦ ім. Блохіна на час виконання проекту).
    
    Резензування проектів здійснюється незалежною експертною комісією, що складається із закордонних дослідників (співголови - George R.Stark й Andreі V.Gudkov, США). Автори заявок будуть ознайомлені з рецензіями й оцінками їхніх проектів.
    
    З формами написання заявок й їхнього подання можна ознайомитися на веб-сайте ГУ РОНЦ ім. Блохіна (www.ronc.ru, www.rosoncoweb.ru).
    
    Строк подачі заявки - до 1 листопада 2005 р., планований строк оголошення переможців - 15 грудня 2005 р.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю