Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Медзешин - територія права

16 вересня, 2005 р.

    *** На цьому тижні закінчилася ХVІ Міжнародна школа з прав людини в Медзешине (Варшава), що її два рази на рік проводить Польська Фундація з прав людини. Відшуміла багатонаціональна медзешинська аудиторія правозахисників, відслухані цікаві лекції, минули ночі біля вогнища і розмови про права людини та й про життя людини в наших країнах. Усі ми були такі різні... та такі різні стояли перед нами завдання, але єдині ми були в тому, що на нас покладена священна місія : боронити права Людини!
    Робити це якнайефективніше навчали нас в Медзешине... і мабуть навчили.
    Перед аудиторією 16 Международної школи з прав людини, виступали професори та науковці - практики з кращих польських університетів, представники Конституційного та Веховного Суду Польші. Тренери Польської Фундації з прав людини вміло і грамотно підсилювали отриманні знання. Організація школи відбувалася на дуже високому рівні, за це хочеться висловити велику подяку працівникам Фундації з прав людини, зокрема Адаму Пиреку та Дануті Пшиварі.
    Від нашої організації в навчанні в школі з прав людини брав участь директор проектів - Олег Спорников. А взагалі українська делегація складалась із правозахисників, Харкова, Донецька, Херсона, Чернігова. Проте за цей час єдиною родиною на навчанні стали правозахисники із Албанії, Азербайджана, Афганістана, Вірменії, Великої Британії, БІлорусії, Болгарії, Грузії, Казахстана, Киргизстана, Росії, Румунії,Сербії, Чехії,Хорватії, Туркменістана, Таджикистана, Узбекістана тощо
    На нашому лінку "Про нас" - Фотогалерея, ви зможете познайомитися із фоторепортажем про події в Медзешине.
    На головному фото: Випуск 16 літньої Міжнародної школи з прав людини у Варшаві (Медзешин) біля входу в "Центрум" - заміський конференційний центр, котрий став для нас рідним домом.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати