Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ФОРУМ НЕУРЯДОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ТА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

16 вересня, 2005 р.

    *** Київ, 10-11 жовтня 2005 року у Європейському університеті ( вул. Академіка Вернадського 16В, м. “Святошин”) відбудеться форум неурядових громадських та молодіжних організацій.
    
    На форумі досвідчені лідери неурядових організацій України та Європи проведуть як теоретичні, так і практичні заняття щодо ефективної роботи і організації проектів. Особливим гостем форуму буде Массімо Тромбін – президент Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби (МФДД) в Європі, який організовував проекти, програми та дослідження в більш ніж 43 країнах і є членом більш як 9 європейських організацій і організатором мережі 600 організацій в 70 країнах. На форумі будуть розглянуті наступні теми:
    1.Ефективна робота неурядових громадських організацій
    2.Ефективна організація молодіжних проектів
    3.Організація проектів “Служіння заради миру”.
    
    Кожен учасник отримає цікавий досвід і корисні контакти для подальшої співпраці.
    
    Форум проходить у рамках програми міжнародної ініціативи “Служіння заради миру”, яка в Україні розпочалася урочистим відкриттям у січні 2002 року - під час Міжнародної молодіжної конференції, де представники України, Кореї, Японії, США, Китаю, Росії та Молдови поставили свої підписи під урочистим зверненням “Служіння заради миру”. З цього часу було проведено багато різноманітних, як місцевих, так і міжнародних програм.
    
    Минулого року ініціатива вийшла на новий рівень широкого розповсюдження з початком Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів “Служіння заради миру”. Цей конкурс, що проводиться в рамках проголошеного ООН міжнародного Десятиріччя культури миру та ненасильства над дітьми світу 2001 – 2010рр., – це спроба об’єднати зусилля міжнародної ініціативи “Служіння заради миру” з проектами служіння в Україні.
    
    Всеукраїнський конкурс проектів “Служіння заради миру” спрямований на заохочення молодих людей до конкретних вчинків - допомагати тим, хто цього конче потребує (інвалідам, літнім людям); до спонукання дій, що сприяють подоланню перешкод на шляху суспільства до миру.
    
    Низка відомих громадських організацій, серед яких Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби, Українська Рада Миру, Міжнародна Ліга "Матері і сестри - молоді України", Український Рух "Педагоги за мир і взаємопорозуміння", Київська міська організація Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова доба", асоціація "Нова генерація лідерів", Єврейський фонд України, Міжнародний благодійний фонд "Співтворчість", Товариство тверезості і здоров'я та інші , розуміючи важливість виховання в молодого покоління миротворчих навичок у повсякденному житті, започаткували цей конкурс молодіжних проектів.
    
    Минулого року понад 50 молодіжних організацій нашої країни відгукнулися на цей конкурс і десять узяли участь у фінальній програмі. Цього року з безлічі організацій оргкомітет конкурсу визначить 7 організацій-переможців. Фінальна частина конкурсу відбудеться 11 жовтня 2005 року в Києві. Протягом 3 днів, крім конференції, буде проведено акцію служіння в будинку престарілих, а також цікаві екскурсійні та ігрові програми. Відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів “Служіння заради миру”. У конференції візьме участь понад 400 молодих людей з різних куточків нашої країни.
    
    У наш час, коли суспільство переживає кризу моральних цінностей, виникає потреба побудови системи виховання дітей та молоді в площині поєднання освіти, культури, духовності із збереженням ціннісних орієнтацій моральності, толерантності та прагнення до миру. Саме цього прагне оргкомітет Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів “Служіння заради миру”.
    
    КОНТАКТИ
    Тел./факс: (044) 417 2834
    Ел. пошта: fond05@bigmir.net, bamba@yandex.ru, info@sfp.org
    Інтернет-сайт: http://www.sfp.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати