Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний фестиваль історичних клубів "Стальфест"

13 лютого, 2004 р.

    Міжнародний фестиваль історичного фехтування і рольового моделювання "Стальфест" є традиційним, і проводиться Волгоградською регіональною громадською організацією "Центр розвитку культурних ініціатив "Интерра" для воєнно-історичних об'єднань і організацій, що спеціалізуються на реконструкції костюма, озброєння, збруї і спорядження з VІІІ по XVІ століття включно без обмеження територіальної приналежності.
    1. Мети і задачі фестивалю
    - відродження інтересу до рідної історії;
    - збереження традиційної культурно-історичної спадщини Росії
    - обмін досвідом між історичними й етнографічними клубами й організаціями Росії і закордонних країн;
    - розширення співробітництва з освітніми і культосвітніми установами й організації
    - пропаганда історичного фехтування як однієї зі складової культурної спадщини предків і як засобу фізичного виховання;
    - підвищення майстерності учасників турніру.
    - виховання і пропаганда ідей етнічної етики і національної самосвідомості серед молоді;
    - пропаганда військово-прикладних видів спорту і здорового способу життя.
    
    2. Місце проведення і заходу фестивалю
    Фестиваль історичних клубів "Стальфест" проводиться 6 - 10 травня 2004 р. за адресою: м. Волгоград, о.Сарпинский, турбаза "Катюша" (на березі р. Волга).
    У рамках фестивалю проводяться: турнір по історичному фехтуванню, бугурт, штурм міцності, виставка-ярмарок добутків народних майстрів, виступу бардів і показові виступи історичних і етнографічних клубів.
    У ході фестивалю організується культурна програма з екскурсіями по історичних, архітектурних і природних пам'ятниках м.Волгограда, експозиціям музею-заповідника.
    
    3. Організатори
    - Адміністрація о.Сарпинский
    - Волгоградська регіональна громадська організація "Центр розвитку культурних ініціатив "Интерра" (400112, м. Волгоград, а/я 2037. тел.(8442) 691755, 673658). E-maіl: Altsarepta-mzss@vlіnk.ru
    
    4. Керівництво фестивалю.
    Для підготовки і проведення фестивалю створюється оргкомітет, що здійснює безпосереднє керівництво фестивалем, визначає порядок і терміни його проведення формує журі, виставкоми, робочі групи, залучає в цих цілях творчу інтелігенцію і фахівців, підводить підсумки фестивалю і вносить пропозиції про заохочення його учасників.
    
    5. Умови прийому учасників фестивалю
    Організаційною формою фестивалю є турбаза "Катюша" на о.Сарпинский (на березі р. Волга), територія якого є ареною проведення основних пунктів програми фестивалю. До складу польового табору входить житлова зона учасників фестивалю (будиночки надані оргкомітетом і місце під розміщення власних наметів), зона прийому їжі (територія, крита навісом на якій розташовані столи і крамниці) і розміщення групи забезпечення, табір оргкомітету фестивалю, обладнане арена (з варіантом переносу під навіс), торговельні ряди і площадка для проведення конкурсів. На території мається магазин, кафе, кухня.
    Оргкомітет фестивалю організує оповіщення учасників про фестиваль, зустріч і супровід учасників до місця проведення фестивалю, спальні і кухонні приналежності, призовий фонд.
    
    6. Умови участі у фестивалі
    Для участі у фестивалі необхідно подати заявку в оргкомітет у встановленій формі до 15 квітня поточного року. Положення висилаються поштою, електронною поштою або факсом за заявою керівника організації або індивідуального учасника, висланого в оргкомітет. При відсутності попередньої заявки рішення про допуск до участі у фестивалі здійснюється оргкомітетом безпосередньо на місці.
    Оргкомітет залишає за собою право не допустити на фестиваль без заявки, відмовити в заявці або видалити з фестивалю колектив або індивідуального учасника у випадку неадекватного поводження. Учасники турніру зобов'язані мати при собі документи, що засвідчують особистість і медичний поліс.
    До участі у фестивалі допускаються клуби й індивідуальні учасники, що мають при собі костюм і доспех з VІІ - XVІ вв. включно.
    
    7. Порядок проведення фестивалю
    Заїзд команд - 6 травня 2004р. увечері (до 22.00) або 7 травня- до 10.00 ,попередньо поставивши в популярність Оргкомітет турніру. Реєстрація і розміщення.
    7травня 2004р. - перший день фестивалю;
    Урочисте відкриття фестивалю, початок виставки-ярмарку. Оголошення програми наступного дня . Розміщення прибулих ранком. Семінари.
    8 травня 2004р. - другий день фестивалю
    Робота фестивалю і виставки-ярмарку.
    9 травня 2004р. - третій день фестивалю
    Робота фестивалю і виставки-ярмарку. Урочисте закриття фестивалю і виставки-ярмарку.
    10 травня 2004р.- Від'їзд учасників фестивалю.
    
    8. Правила і суддівство
    Для проведення турніру по історичному фехтуванню, за основу узяті правила, прийняті в м. Волгограді.
    Суддівство буде проводитися колегією незалежних суддів.
    
    9. Нагородження переможців турніру
    Учасники, що зайняли 1-3 місця в кожній категорії, одержать дипломи фестивалю і коштовні призи. Команда, що зайняла 1-і місце в командному заліку, також буде нагороджена.
    
    10. Додаткова інформація
    Проїзд від ж/д вокзалу "Волгоград-1" і "Волгоград-2" і від автовокзалу "Центральний" на електропоїзді до станції "Руднєва".
    Уся додаткова інформація буде повідомлена учасникам після одержання Оргкомітетом попередніх заявок.
    
    Дане положення є офіційним викликом на фестиваль історичних клубів "Стальфест".
    
    Положення затвердили: голова адміністрації о. Сарпинский Конопатов Е.Н. голова правління Волгоградської регіональної громадської організації "Центр розвитку культурних ініціатив "Интерра" Хрипунів Е.В., директор музею-заповідника "Стара Сарепта" Табаков М.И.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю