Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Криму буде створена рада донорів

21 вересня, 2005 р.

    *** У четвер, 15 вересня, в уряді Криму відбулася зустріч Голови Ради міністрів АРК Анатолія Матвієнко, віце-прем'єрів Вадима Гриба і Віталіни Дзоз із представниками міжнародних донорських організацій (Міжнародний Фонд "Відродження", ПРИК ООН, Фонд "Євразія", Корпус світу США в Україні, ТИКА). Як повідомили в прес-службі Совмина АРК, сторони обговорили питання співробітництва і комунікації влади з донорськими, громадськими організаціями, а також проблеми, що могли б зважуватися за допомогою міжнародних донорів у Криму.
    
    Джерело: Лігабізнесінформ
    
    
    
    
    Учасники зустрічі також обговорили питання готовності кримських громадських організацій підтримати ініціативи уряду і донорських організацій. Кримський Прем'єр підкреслив, що "дуже часто виходить, що по Криму працює кожен сам по собі, дублюючи ініціативу один одного, а окремі напрямки залишаються недоторканими".
    
    У ході зустрічі за пропозицією А.Матвієнко вирішений створити рада донорів, до складу якого ввійдуть представники Ради міністрів, донорських і громадських організацій. Глава кримського уряду відзначив, що необхідно розробити положення про діяльність ради, визначити його специфіку і функції.
    
    Зі своєї сторони представники міжнародних донорських організацій висловили подяку кримському уряду за бажання вибудувати комунікації з інвесторами, тому що Крим, на їхню думку, є регіоном, що одержує недостатньо прямих закордонних інвестицій.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати