Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відкрився Інтернет-сайт «Громадські ініціативи у виборах»

22 вересня, 2005 р.

    *** Продовжуючи традицію інформування громадян про виборчий процес в Україні, Центр політичної освіти відкрив Інтернет-сайт «Громадські ініціативи у виборах» – www.VYBIR.org.ua.
    
    „Громадські ініціативи у виборах” – Інтернет-ресурс, який допомагає громадським активістам працювати у напрямку забезпечення чесних, прозорих та змагальних виборів в Україні, а виборцям зорієнтуватися у різноманітті громадських виборчих ініціатив та виборчих подій.
    
    На сайті розміщуються Новини щодо виборів, участі громадських організацій у виборчих процесах. Ви можете додати власну новину, надіславши її електронною поштою (webmaster@cpe.org.ua), або використавши спеціальну функцію Додати новину безпосередньо на сайті.
    
    Також, підписавшись на Розсилку новин, Ви зможете отримувати свіжу інформацію на Вашу електронну скриньку.
    
    В розділі Вибори-2006 розміщена інформація про засади виборчої кампанії до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування, календар виборчого процесу, інформація про політичні партії, блоки, історія виборів в Україні тощо.
    
    Розділ Громадські ініціативи розповість про виборчі проекти громадських організацій та можливості участі в них.
    
    В розділі Законодавство Ви можете ознайомитися з виборчим законодавством, коментарями та аналізом практики його реалізації.
    
    В Довіднику активіста розміщено посібники, статті, просвітницькі матеріали, що допоможуть організувати кампанію з освіти виборців, здійснити моніторинг виборчого процесу та провести навчання учасників виборів з законодавства тощо.
    
    Спеціальний розділ Консультації дає можливість поставити запитання експертам з питань виборчого законодавства, особливостей роботи громадських організацій щодо забезпечення чесних та прозорих виборів.
    
    На Форумі відбувається обговорення проблем та перспектив проведення виборів в Україні, що відповідають демократичним стандартам.
    
    В розділі Лінки розміщені корисні посилання на Інтернет-ресурси, що стосуються виборчих процесів, інформація про громадські організації, які працюють в напрямку забезпечення чесних та прозорих виборів.
    
    Запрошуємо представників громадських організацій, політичних партій, а також громадян до участі в наповненні Інтернет-сайту.
    
    Інтернет-ресурс розроблено Центром політичної освіти в рамках проекту Центру політичної освіти «Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів» за підтримки Проекту «Сприяння організації виборів в Україні» Агентства США з міжнародного розвитку.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю