Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Новий веб-сайт Європейського Парламенту

28 вересня, 2005 р.

    *** Нещодавно почав працювати новий веб-сайт Європейського Парламенту під девізом „457 мільйонів громадян з@ однією адресою". Інформація на веб-сайті пропонується 20-ма мовами, і він є більш динамічним та привабливим інформаційним засобом у порівнянні зі своїм попередником завдяки спрощенню механізму користування сайтом і доступу до інформації. Наповнення сайту, призначене переважно для широкої громадськості, включає також більш спеціалізований матеріал для експертів з європейських питань, таких як журналісти та науковці.
    У п’яти розділах зібрана детальна інформація про функціонування Європейського Парламенту та діяльність його депутатів:
    ° Новини: за допомогою цього розділу читачі матимуть змогу ознайомитися з останніми подіями, що відбуваються у Європейському Парламенті, через текст, фото та звук.
    ° Парламент: у цьому розділі розповідається про структуру Парламенту, його політичну роль і повноваження. У ньому також можна знайти інформацію про те, як подати звернення до Парламенту, написати в Парламент листа, відвідати Парламент або зв’язатися з найближчим бюро інформації.
    ° Ваш депутат Європейського Парламенту: у цьому розділі подаються короткі довідки про депутатів Європейського Парламенту, їхні мандати, проведену ними роботу (звіти, постанови, промови) та їхніх помічників. Тут також можна знайти контакти депутатів та інформацію про склад політичних груп і парламентських комітетів, до яких вони належать.
    ° Діяльність: у цьому розділі знаходяться тексти документі! в, прийн ятих під час пленарних засідань, розміщені за датою прийняття та темою. Також тут розміщено базу даних з коротким резюме законодавчих пропозицій, які допоможуть читачеві відслідкувати поетапно процес прийняття будь-якого документу.
    ° Європейський Парламент наживо: за допомогою цього розділу читачі можуть слідкувати за роботою Парламенту та його комітетів під час пленарних засідань, а також прес-конференціям за допомогою трансляції цих подій через Інтернет.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати