Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Запрошуємо вас прийняти участь у прес-конференції з питань діяльності Одеської облдержадміністрації щодо протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу в регіоні

29 вересня, 2005 р.

    *** «Нові форми взаємодії з Міжнародними та регіональними громадськими організаціями»
    Дата проведення: 30.09.2005р.
    Час проведення: з 10.00 до 11.30
    Місце проведення: пр. Шевченка, 4, к. 521
    
    Одеський регіон є одним з найбільш постраждалим від епідемії ВІЛ/СНІДу регіоном України. Значна кількість ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД потребують негайного втручання, та вирішення багатьох проблем профілактики, лікування, медичного нагляду та інших заходів.
    В рамках програми глобального фонду з боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією створена Національна координаційна рада яка сприяє адаптуванню та реалізації як державних, так і регіональних програм, спрямованих на протидію разповсюдженню ВІЛ-інфекції та СНІДу.
    Але подолати епідемію неможливо без участі різних зацікавлених сторін: органів державної влади, органів місцевого самоврядування, недержавних організацій. Все суспільство повинно приймати участь у подоланні наслідків епідемії.
    Одеська область має найкращий досвід у співпраці між державними установами та недержавними організаціями. Власне цьому досвіду, та успіхам у підготовці та реалізації регіональних програм по протидії епідемії приурочена прес-конференція.
    На засіданні будуть обговорюватися питання висвітлення ситуації щодо темпів поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу в регіоні, представники ЗМІ будуть проінформовані про діяльність Національної координаційної ради з питань протидії розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу і одеської обласної координаційної ради. Також буде проведена презентація діяльності міжсекторальної робочої групи при обласній координаційній раді та представлен ситуаційний аналіз заходів протидії. Діяльність міжнародних неурядових організацій в області також буде обговорюватися в рамках заходу.
    
    У прес-конференції приймуть участь:
    Куриленко В.Г. - заступник голови облдержадміністрації, голова обласної координаційної ради з питань протидії розповсюдження ВІЛ/СНІДу;
    Лапай В.С., Сервецький С.К., Федоров С.В. - члени обласної координаційної ради; Акімова Л.С. – координатор міжсекторальної робочої групи прі одеській обласной координаційній раді.
    Рулевська О.В. - координатор проекту "ПОЛІСІ";
    Камінник І.С. - президент Асоціації підтримки громадських ініціатив "Ковчег", член комітету по регіональній політиці при Національній координаційній раді.
    В засіданні також приймуть участь члени комісії Міністерства охорони здоров’я з питань перевірки стану виконання програм в Одеській області.
    
    
    Контактна особа: Камінник Ігор Семенович
    Тел: (048) 711-73-18, 80503912814


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати