Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


США хочуть дати Україні 14,2 млн. на запровадження приватного пенсійного забезпечення***

30 вересня, 2005 р.

    США мають наміри виділити Україні 14,2 мільйона доларів для впровадження системи приватного пенсійного забезпечення. Про це повідомляють з прес-служби місії Агенції США у міжнародному розвитку (USAID).
    
    Про початок проекту повідомив у Форосі (Крим) новий директор регіональної місії USAID Ерл Гест. «При впровадженні нового проекту наша мета полягає в тому, щоб допомогти уряду України налагодити діяльність економічно обґрунтованої системи приватного пенсійного забезпечення...», - сказав Гест.
    
    Ця система повинна працювати за підтримкою, за словами директора місії, ефективного фінансового сектора. Проект розраховано на 5 років і буде продовженням програми сприяння з боку USAID в проведенні пенсійної реформи.
    
    До його завдань, згідно з повідомленням, належить зміцнення можливості установ, регулюючих небанківські ринки капіталу і фінансових послуг, забезпечення ефективного регулювання цих ринків без надмірних ризиків; посилення здатності пенсійної системи до збільшення потенціалу пенсійних фондів.
    
    Нагадаємо, що раніше Кабінет Міністрів також казав, що розраховує на співпрацю з Міжнародним валютним фондом у пенсійній реформі.
    
    Джерело: «Українські Новини»
    http://www.ukranews.com/ukr/index_high.html


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати