Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ОДНОДЕННІ СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ

3 жовтня, 2005 р.

    *** 3 - 7 жовтня 2005 року. Незалежна медіа-профспілка України запрошує журналістів із Сум, Харкова, Луганська, Донецька та Краматорська на одноденні семінари-тренінги, які ми проводимо разом із нашими колегами із Шведської спілки журналістів та Профспілки журналістів Хорватії.
    
    Під час семінарів-тренінгів українські журналісти здобудуть знання та навички як ефективно відстоювати та захищати свої професійні, трудові та соціальні права, зокрема - шляхом створення та налагодження діяльності профспілкових організацій, а також дізнаються, як це роблять журналісти у інших країнах.
    
    Також під час роботи буде презентовано ряд нових програм НМПУ, спрямованих на захист прав журналістів: програма створення бюро журналістів-фрілансерів, запровадження регулювання редакційної політики в українських ЗМІ, захист прав журналістів під час парламентської виборчої кампанії, забезпечення доступу до інформації та підтвердження статусу журналістів через журналістські прес-карти, тощо.
    
    Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів взяти участь у роботі семінарів-тренінгів:
    - 3 жовтня, понеділок - у Сумах - з 10.00 до 16.00 у приміщенні Громадського бюро "Правозахист" (м. Суми, Червона площа, 6)
    - 4 жовтня, вівторок - у Харкові з 10.00 до 16.00 (місце проведення уточнюється й буде повідомлене пізніше)
    - 5 жовтня, середа - у Луганську з 12.00 до 18.00 у приміщенні Медіа-клубу (адреса уточнюється й буде повідомлена пізніше)
    - 6 жовтня, четвер - у Донецьку з 11.00 до 17.00 у Прес-клубі УНП (м. Донецьк, вул. Гурова, 2)
    - 7 жовтня, п'ятниця - у Краматорську з 10.00 до 16.00 у Кіно-конференц-залі готельного комплексу "Краматорськ" (м. Краматорськ, вул. Соціалістична, 45)
    
    Просимо повідомити НМПУ про Ваш намір прийти на тренінг для укладення списків учасників за тел.: (044) 537 20 03, факс: (044) 289 71 97 або електронною поштою: vynnychuk@profspilka.org.ua Звертатися до Оксани Винничук.
    
    Проведення семінарів-тренінгів відбувається у рамках спільного проекту Шведської спілки журналістів та Незалежної медіа-профспілки України за підтримки Шведської Агенції з Міжнародного розвитку - SIDA.
    
    КОНТАКТИ
    Оксана Винничук
    НМПУ
    Тел.: +38(044)537 2003
    Факс: +38(044)289 7197
    Ел. пошта: vynnychuk@profspilka.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю