Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ МІСТ УКРАЇНИ

6 жовтня, 2005 р.

    *** У рамках проекту "Ефективне управління земельними ресурсами на місцевому рівні”, який здійснювався Інформаційно-ресурсним центром "Реформування земельних відносин” спільно з Краківським інститутом нерухомості за фінансової підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ), підготовлено до друку дослідження "Шляхи підвищення ефективності управління земельними ресурсами міст України”.
    
    У книзі розглядаються правові та концептуальні аспекти управління земельними ресурсами міст України. Загальна характеристика значення, ролі, правового статусу та специфіки земельних ресурсів доповнена практичними дослідженнями у пілотних містах проекту (Київ, Луцьк, Одеса і Харків). Велику увагу приділено перспективам формування сучасного прозорого ринку землі і нерухомості у містах України та ролі громад у процесі прийняття рішень. Окремий розділ присвячено досвіду Польщі у сфері довгострокового користування земельними ділянками. Зібрані матеріали можуть бути використані органами місцевого самоврядування, державної влади при прийнятті рішень у сфері управління земельними ресурсами, а також громадськими організаціями для захисту й лобіювання інтересів місцевих громад.
    
    Вихід книги з друку передбачається вкінці вересня - на початку жовтня 2005 року. Наклад 1000 примірників, об'єм 250-300 сторінок. Книга розповсюджується безкоштовно. Замовлення слід направляти на адресу Центру електронною поштою (myland@iatp.kiev.ua). Електронна версія дослідження буде розміщена на веб-сайті Центру "Моя Земля” (www.myland.org.ua) та інших партнерських сайтах. Англомовні читачі зможуть отримати коротку версію дослідження в електронному вигляді.
    
    Джерело: http://www.myland.org.ua/ukr/17/4150/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю