Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


СЕМІНАР ДЛЯ ПІЛОТНИХ ОБЛАСТЕЙ

7 жовтня, 2005 р.

    6 жовтня 2005 р.
    Київський муніципальний педагогічний університет ім. Бориса Грінченка
    вул. Павла ! Тичини 1 7, Київ
    Шостого жовтня в місті Києві відбувся семінар, організований компанією „Cambridge Education” та Міністерством освіти і науки в рамках проекту „Громадянська освіта – Україна”.
    Семінар відвідали 13 представників інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) та управлінь освіти з міста Києва та Херсонської, Вінницької і Волинської областей, що є пілотними для проекту.
    Міністерство освіти представляла пані Раїса Євтушенко, Головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.
    Група консультантів компанії „Cambridge Education” складалася з Девіда Ройла, Міжнародного керівника команди, Тетяни Ладиченко, національного експерта з підготовки вчителів, Світлани Позняк, національного експерта з розроблення навчальних програм, та Поліни Вербицької, національного експерта з громадянського розвитку і позакласної роботи.
    Головна мета семінару полягала в тому, аби (1) ознайомити представників пілотних областей з основними цілями проекту; (2) обговорити шляхи ефективної реалізації цілей та ролі ІППО і управлінь освіти у цьому процесі; та (3) погодити план дій і призначення контактної особи для проекту у кожній області.
    Національні експерти виступили з доповідями про конкретні завдання та заходи проекту відповідно у галузях розроблення навчальних програм, підготовки вчителів та громадського розвитку і позакласної роботи.
    Представники областей також навели приклади свого досвіду у викладанні громадянської освіти, після чого відбулася дискусія, протягом якої учасники семінару зосередилися на планах проекту створити (1) новий сертифікований 72-годинний курс з громадянської освіти та предмету „Людина і світ” для підвищення кваліфікації вчителів історії, права, суспільствознавства та мов; (2) новий 8-годинний курс із застосування міжпредметного наскрізного підходу до вивчення громадянської освіти для всіх інших вчителів; (3) курс ! підготов ки вчителів громадянської освіти у закладах педагогічної освіти; (4) ресурсні центри з громадянської освіти та (5) програму міні-проектів для шкіл і молодіжних НУО як частину компоненту позакласної роботи.
    Після семінару передбачається проведення регіональних зустрічей з 20 директорами шкіл, обраних для пілотування у кожній області, для того, аби познайомити їх із проектом та обговорити плани впровадження.
    Ректору кожного ІППО буде направлено лист із проханням запропонувати кандидатуру контактної особи, яка допомагатиме у плануванні та реалізації заходів у рамках проекту.
    За більш докладною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Міжнародного керівника команди:
    Девід Ройл
    Міжнародний керівник команди
    компанія „Cambridge Education”
    Проект „Громадянська освіта – Україна”
    Вул. Кудрявська 16, Офіс 3
    04053 Київ
    Тел.: 5685780; 2386389; 4665467 (моб. офіс-менеджера)
    Факс: 2308102
    Моб.: 80973700724
    Email: David.Royle@ced.kiev.ua
    7 жовтня 2005 р.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю