Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Виставка World Press Photo

12 жовтня, 2005 р.

    *** З 15 жовтня по 6 листопада у Галереї Центру Сучасного Мистецтва пройде масштабний міжнародний проект: виставка World Press Photo (http://www.worldpressphoto.nl). Приїзд виставки до Києва зорганізовано спільними зусиллями Британської Ради та ЦСМ за підтримки Посольства Королівства Нідерландів, Німецького культурного центру Гете-Інститут у Києві, Французького Культурного Центру, Посольство Королівства Швеція, а також Представництва Світового Банку в Україні та Представництва Європейської Комісії в Україні.
    Виставка World Press Photo представляє поціновувачам мистецтва фотографії роботи-переможці найпрестижнішого у світі конкурсу фотожурналістики. Щороку журі з незалежних експертів переглядає десятки тисяч фоторобіт, поданих до конкурсу, обираючи з них близько 200 переможців у 20 категоріях. Потому виставка впродовж року подорожує галереями світу, приваблюючи як професіоналів журналістики, так і численну аудиторію, котрій просто небайдужа краса й розмаїття життя, відображені у "застиглих митях" фотографій.
    У 2005 році конкурс World Press Photo відзначає свою 50-у річницю. Саме у свій ювілейний рік ця непересічна міжнародна мистецька подія завітає до України. З нагоди виставки до Києва приїдуть фотографи-переможці з Великої Британії, які проведуть майстер-класи. Програма супутніх подій включає також майстер-класи з журналістики.
    Міжнародними спонсорами World Press Photo є компанії Canon та TNT.
    Зарпошуємо відвідати виставку за адресою:
    Центр Сучасного Мистецтва
    Вул Сковороди, 2
    Київ 04070
    Тел: +380 44 238 24 46
    Запрошуємо відвідати майстер-класи, що проходимуть у рамках виставки (у приміщенні Британської Ради та Німецького культурного центру Гете-Інститут у Києві за адресою вул Григорія Сковороди, 4/12).
    Детальніша інформація на нашому веб-сайті:
    http://www.britishcouncil.org/ukraine-world-press-photo.htm


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю