Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Повідомляє - Українська асоціація студентського самоврядування

13 жовтня, 2005 р.

    Відбулися громадські слухання щодо законопроекту № 3323 “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”, що був прийнятий Верховною Радою України 22 вересня 2005 року. Громадські слухання організовані створеною напередодні, 6 жовтня, Координаційною радою студентських організацій України, до складу якої увійшли п’ять діючих на Україні загальнонаціональних студентських громадських організацій: Асоціації правозахисних організаторів студентів України, ВМГО "Студентське Братство", Всеукраїнської ради студентів, Української асоціації студентського самоврядування, Української студентської спілки. Всупереч очікуванням, представники Міністерства освіти і науки України проігнорували захід.
    Учасники слухань акцентували увагу на численних порушеннях прав студентів, що стане наслідком легітимації нововведень до Закону України «Про вищу освіту», який всупереч Конституції скасовує на Україні безкоштовну вищу освіту та створює юридичні передумови для безконтрольного підвищення плати за навчання студентів-контрактників.
    Підсумком слухань стало прийняття резолюції, у якій студенти звертаються до Президента України Віктора Ющенка із проханням накласти вето на законопроект про внесення змін до закону України «Про вищу освіту» (щодо підготовки кадрів) №3323 та повернути його на доопрацювання з метою приведення у відповідності з Конституцією України та міжнародним зобов‘язанням України. «Українські студенти, які своєю поведінкою та рішучістю відстояли волю, свободу та демократію в Україні і переконали світ, що Україна – європейська держава, заслуговують на гідний закон про вищу освіту», - йдеться у тексті резолюції.
    
    Текст основної та соціально-економічної резолюції слухань додається.
    
    Прес-служба Української асоціації студентського самоврядування


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю