Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


25 жовтня відбудеться круглий стіл, присвячений підсумкам роботи проекту СОТ-СФС.

20 жовтня, 2005 р.

    У ньому візьмуть участь заступник міністра аграрної політики Іван Демчак, Другий секретар Представництва Європейської Комісії в Україні Ремі Дюфло, голова Державного департаменту ветеринарної медицини Петро Вербицький, представники Міністерства аграрної політики, Міністерства економіки, а також керівництво та експерти проекту СОТ-СФС. Під час круглого столу обговорюватимуться питання, що стосуються завдань, які стоять перед аграрним сектором у зв’язку з майбутнім вступом України до СОТ, внеску проекту в процес підготовки вступу до цієї організації, реформи сільського господарства, вітчизняного законодавства тощо.
    Місце проведення: Міністерство аграрної політики України
    Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 24, 4й поверх, зала засідань (408 кім.)
    Час: 14.00 – 18.00
    Проект ”Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС” було започатковано в листопаді 2003 року з метою підтримки економічного розвитку аграрного сектору через впровадження міжнародних стандартів у сфері забезпечення безпеки продуктів харчування, здоров’я тварин та рослин згідно з вимогами СОТ та Угодою СОТ-СФС. Цілями проекту є також сприяння гармонізації національних стандартів відповідно до вимог СОТ-СФС через застосування міжнародних стандартів, удосконалення наукового досвіду українських спеціалістів шляхом розповсюдження необхідних знань і навичок, ознайомлення спеціалістів з основними вимогами Угоди СОТ-СФС.
    Проект фінансується ЄС та виконується консорціумом GFA Consulting Group/TUV Nord. Реципієнт проекту – Міністерство аграрної політики України.
    Тел.: (044) 428-06-30
    Факс: (044) 428-06-31 E-mail proje ct@sps-info.org.ua Web-site: www.sps-info.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати