Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний семінар

20 жовтня, 2005 р.

    23 – 26 листопада 2005 року
    Київ, Україна
    
    Ресурсний центр "Гурт" запрошує Вас взяти участь в унікальній події – міжнародному семінарі "Організація лідер: як втримати першість". Мета семінару – обговорити ключові питання, що хвилюють лідерів багатьох організацій, які вже досягнули або прагнуть досягнути першості у своїй сфері. У сучасному, надзвичайно мінливому світі, самостійно відшукати відповідь на більшість таких питань дуже складно. До участі у семінарі ми запрошуємо керівників організацій, провідних спеціалістів та експертів з питань організаційного розвитку з різних країн, що створить найкращі можливості для дискусій. Основні питання, які буде опрацьовано:
    
    Ефективність персоналу на робочому місці
    Що мотивує людей відповідально ставитися до роботи? Як отримувати особисту користь і одночасно забезпечити процвітання організації? Як ефективно керувати часом? Як ефективно керувати собою?
    Гроші з усього
    Як залучати ресурси в організацію? Як отримати кошти від індивідів? Як ефективно продавати послуги Вашої організації?
    Насолода від партнерства
    Бути лідером передбачає величезну кількість взаємодій – як плідно будувати партнерські стосунки? Як зробити їх взаємовигідними і приємними?
    
    А також багато інших "Як?". Звичайно, ці питання хвилювали лідерів організацій і п'ять, і десять, і двадцять років тому. І, зрозуміло, немає єдиної правильної відповіді на них. Саме тому ми запрошуємо Вас поділитися власним досвідом та збагатитися знаннями та досвідом Ваших колег у процесі спільного обговорення цих питань. Ми разом створимо ефективний простір, який дасть Вам можливість знайти відповідь на запитання, як зробити Вашу організацію кращою серед лідерів.
    
    Семінар проводитиметься російською мовою
    
    Провідний експерт семінару – Йохен Тьопфер (Берлін, Німеччина) – відомий консультант з питань організаційного та інституційного розвитку, досвідчений фасилітатор відкритого простору, тренер з великим досвідом роботи в країнах Східної Європи та Азії, експерт Східно-Західного Інституту соціального менеджменту, член Асоціації консультантів з менеджменту та організаційного розвитку в Росії, партнер Берлінського кооперативу відкритого простору. До участі у проведенні семінару також буде запрошено інших відомих експертів з країн СНД.
    
    Унікальне поєднання тренінгової та консультаційної методик із технологією відкритого простору, а також можливість знайти достойних партнерів, дозволять Вам отримати максимальну користь від семінару.
    
    Дати та час
    Початок семінару 23 листопада 2005 року о 18.00, закінчення – 26 листопада 2005 року о 15.00.
    
    Вартість семінару
    Вартість участі у семінарі - 400 доларів США, що включає: проживання та харчування впродовж семінару, друковані матеріали і пакет учасника. За умови участі більше 2-х осіб від однієї організації - знижка – 10 %.
    
    Цікаво? Хочете дізнатися більше?
    Якщо Ви хочете отримати детальнішу програму семінару, докладніше дізнатися про оплату, отримати резюме ведучих семінару, будь ласка, надсилайте Ваші запити Тетяні Данилів, координатору семінару, на електронну адресу: danylivt@ukr.net , факсом: +38 044 554 1052, або ж телефонуйте: + 38 066 727 0867.
    
    Будемо раді бачити Вас серед учасників семінару!


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю