Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВЖЕ ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙТИ ДО ДІТЕЙ В ІНТЕРНАТИ

26 жовтня, 2005 р.

    За два місяці малеча заглядатиме під подушки та шукатиме під ними омріяні подарунки від Святого Миколая.
    Для того, щоб 6000 дітей з 40 інтернатів та сиротинців, малозабезпечених сімей Львова та області також отримали свої персональні подарунки, Мальтійська служба допомоги та 20 молодіжних організацій проводять дев’яту щорічну благодійну акцію „Святий Миколай”.
    „Родзинкою” акції є листи дітей до Святого Миколая, які за допомогою „мальтійців” та їхніх друзів потрапляють до добрих людей. В листах діти розповідають про себе, про свою сім’ю, якщо вона в них є, про свої мрії та бажання. Для того, щоб дитячі сподівання збулися, організатори акції звернуться до львівських парафій, підприємців та звичайних громадян із закликом про допомогу. Традиційно майже 4000 прохань знаходять відповідь львів’ян, які пакують персональні подарунки за листами. Для дітей, що не вміють писати, подарунки пакуються за рахунок пожертв, яких минулого року надійшло понад 120 000 гривень. Це також дозволило вирішити ряд нагальних потреб в інтернатах.
    Як і кожного року, в магазинах міста можна буде побачити „мальтійські” скарбнички, в які кожен бажаючий може зробити свою пожертву.
    Одним із важливих завдань, які покликана вирішити акція, є забезпечення „приходу Святого Миколая” до усіх дітей та уникнення ситуацій, коли в одних інтернатах вишиковуються черги з добродійників, а до інших, особливо, віддалених – ніхто не приїде.
    На перших зборах співорганізаторів було досягнуто домовленостей про закріплення інтернатів, обговорено перспективи та можливості співпраці з владою, іншими громадськими організаціями. За словами представника МХО „Посвіт”: „”Це вже „родинна традиція” організовувати свято для дітей з інтернатів”.
    До акції можуть долучитися усі бажаючі, зателефонувавши 75 12 00 до Мальтійської служби допомоги.
    Олексій Побурко (Мальтійська служба допомоги


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати