Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Посол Ієн Боуг відкриє перший європейський інформаційний кореспондентський центр в Україні

31 жовтня, 2005 р.

    *** Посол Ієн Боуг відкриє перший європейський інформаційний кореспондентський центр в Україні при Українській торгово-промисловій палаті 1 листопада 2005 року. Центр стане частиною мережі близько 300 таких же центрів в ЄС, Норвегії, Ісландії та країнах, що є кандидатами на вступ до ЄС. Управління цими центрами здійснює Генеральний директорат Європейської Комісії з питань підприємництва та промисловості. Мета цієї мережі полягає у тому, щоб надати малим і середнім підприємствам інформацію та допомогу щодо усіх питань, які стосуються ЄС, включаючи правила, що регулюють функціонування спільного ринку ЄС, а також сприяти налагодженню контактів між українськими та європейськими торговими партнерами.
    Напередодні відкриття інформаційного центру Посол Ієн Боуг наголосив: „Після розширення Європейського Союзу ми спостерігаємо вражаючий ріст попиту на інформацію з боку українських підприємств щодо торгових можливостей в ЄС. Тому, щоб продемонструвати практичну підтримку українській бізнес-громаді, Європейська Комісія підтримала Українську торгово-промислову палату у створенні європейського інформаційного кореспондентського центру в Україні. Це перший такий центр на теренах СНД. Його мета полягає у тому, щоб допомагати українським підприємствам орієнтуватися на стандарти та норми ЄС. Такі центри відіграють важливу роль у відносинах між малими та середніми підприємствами, ЄС і третіми країнами. Вони розповсюджують інформацію про ЄС і відповідають на запитання, які виникають у підприємств з третіх країн.”
    Головна функція інформаційного центру при Українській торгово-промисловій палаті полягає в тому, щоб забезпечувати українських виробників і експортерів такою інформацією:
    ° Сертифікація продукції;
    ° Митні правила та процедури, підготовка експортної документ! ації;
    ° Критерії охорони довкілля;
    ° Вимоги до маркування та пакування продукції;
    ° Підготовка тендерної документації;
    ° Допомога щодо доступу до міжнародних проектів сприяння розвитку малих і середніх підприємств та інших аналогічних проектів ЄС в Україні;
    ° Ділові зустрічі та конференції у країнах ЄС;
    ° Інформація про міжнародні ділові контакти та Інтернет-сайти ЄС; і
    ° Можливості для українських малих і середніх підприємств на ринку ЄС.
    Центр також буде брати участь у процесі гармонізації українського законодавства із законодавством Європейського Союзу.
    Крім цього, очікується, що центр надаватиме інформацію країнам ЄС про ринкові умови в Україні та законодавство, що регулює діяльність іноземних підприємств в Україні.
    Довідка:
    З відкриттям європейського інформаційного кореспондентського центру Європейської Комісії відбувається реалізація п. 45 спільного Плану дій Україна-ЄС, а саме розвиток діалогу щодо підприємницької політики.
    Європейський Союз – це найбільший торговий партнер України, частка якого в зовнішній торгівлі України перевищує одну третину її загального зовнішнього торгового обороту. ЄС – це також найбільший іноземний інвестор в Українську економіку з більш ніж 50% прямих іноземних інвестицій, а також найщедріший донор України, який надав Україні більше 1 млрд. євро починаючи з 1991 року. Після розширення ЄС 1 травня 2004 року Україна стала стратегічним сусідом спільного європейського ринку, який об’єднує 25 держав, загальна кількість населення у яких складає більше 450 млн. чоловік.
    Для отримання додаткової інформації звертайтеся до координатора з питань преси та інформації Аньє Шуберт (тел.: (044) 253 30 20! або anje.schubert@cec.eu.int
    Щодо участі у церемонії відкриття європейського інформаційного кореспондентського центру при Українській торгово-промисловій палаті звертайтеся за тел.: (044) 279 29 01 чи 272 18 70.
    Повний перелік європейських інформаційних кореспондентських центрів можна знайти на веб-сайті Генерального директорату Європейської Комісії з питань підприємництва:
    http://europa.eu.int/comm/enterprise/networks/eic/eic_eicc.html


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю