Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Календар Єврокомісії

31 жовтня, 2005 р.

    Листопад 2005
    1 листопада
    Посол Ієн Боуг відкриє перший Європейський інформаційний кореспондентський центр при Торгово-промисловій палаті України. Мета цього Центру полягає у тому, щоб забезпечити малі та середні підприємства України інформацією та допомогою щодо усіх питань, які стосуються ЄС, включаючи правові положення, що регулюють функціонування спільного ринку ЄС, і сприяти налагодженню контактів між українськими та європейськими торговими партнерами.
    1 листопада
    Проект ЄС „Боротьба з торгівлею людьми в Україні” організовує серію семінарів для обговорення результатів дослідження ринку праці у регіонах, що найбільше потерпають від торгівлі людьми в Україні. Семінари пройдут! ь за так им графіком: 1 листопада у Криму, 7 листопада в Івано-Франківську та 18 листопада у Донецьку
    3 листопада
    Проект ЄС „Вдосконалення утилізації твердих домашніх відходів у Донецькій області” проведе круглий стіл з представниками київської міської влади та приватних підприємств з питань роздільного збору сміття.
    10-11 листопада
    В Україні з офіційним візитом перебуватиме Комісар ЄС з питань освіти, культури, професійної підготовки та багатомовності Ян Фігель. Мета його візиту полягає у тому, щоб подати позитивний сигнал про можливості розвитку тіснішої співпраці між Україною та ЄС у сфері освіти та культури. Під час свого візиту Комісар Фігель зустрінеться з українськими посадовцями, представниками громадянського суспільства та ЗМІ, а також студентами.
    10-11 листопада
    Проект ЄС „Оцінка ризиків настання повеней у Закарпатській області та управління ними” проведе презентацію остаточних результатів проекту (конференц-зал готелю „Дружба”, Ужгород).
    10 листопада
    Проект ЄС „Запровадження норм і законодавства іпотечного ринку в Україні” проведе практичний семінар для 30 журналістів з десяти регіонів України. Тема семінару: „Висвітлення іпотечних питань засобами масової інформації”.
    11 листопада
    Відділ преси та інформації Представництва ЄК проведе семінар для бібліотекарів обласних бібліотек України та зробить презентацію електронної даних інформаційних ресурсів про ЄС в Україні.
    16 листопада
    Відділ преси та інформації Представництва ЄК проведе семінар на тему українсько-європейських відносин для українських журналістів з регіональн! их ЗМІ.
    17-22 листопада
    Проект ЄС „Запровадження норм і законодавства іпотечного ринку в Україні” здійснить навчальну поїздку до Німеччини та Польщі для представників провідних українських банків. Українська делегація складатиметься з 15 представників керівництва українських банків, відповідальних за іпотечне кредитування.
    20-23 листопада
    Представники Європейського Парламенту (парламентської групи EPP-ED) перебуватимуть з офіційним візитом в Україні (Київ, Донецьк) у рамках інформаційної місії. Делегація Європарламенту включатиме Чарльза Теннока (Великобританія), Ріхардса Рікса (Латвія) та Урсулу Стензель (Австрія).
    23 листопада
    Проект ЄС „Розвиток навичок роботи ЗМІ”, реалізація якого нещодавно розпочалася в Інституті журналістики при Університеті ім. Тараса Шевченка, дасть ланч для представників ЗМІ.
    24-25 листопада
    Проект ЄС „Розвиток навичок роботи ЗМІ” проведе навчальну конференцію з питань ЗМІ в Київському інституті журналістики.
    28 листопада
    Посол Ієн Боуг відриє семінар „Повернення та реадмісія”, що проводиться Проектом ЄС „Сьодеркьопінгський процес”.
    29 листопада – 1 грудня
    Відбудеться навчальна конференція „Національна кваліфікаційна база”, що проводиться Європейським фондом професійної підготовки, Міністерством освіти та науки України та Представництвом Європейської Комісії в Україні.
    Грудень 2005
    1 грудня
    У Києві відбудеться самміт Україна-ЄС.
    2 ! грудня
    У Представництві Європейської Комісії в Україні відбудеться 21-ше засідання Ради директорів Українського науково-технологічного центру.
    Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Координатора з питань преси та інформації Аньє Шуберт (тел.: (044) 253 30 20 абоt anje.schubert@cec.eu.int).


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати