Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТУ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

31 жовтня, 2005 р.

    Президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про першочергові завдання з впровадження новітніх інформаційних технологій".
    
    Кабінету Міністрів доручено протяг ом 2005-2006 років забезпечити розробку Національної стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні і план дій її реалізації. Про це повідомляє прес-служба глави держави.
    
    Окрім того, доручено організувати роботу з надання юридичним і фізичним особам адміністративних послуг на основі використання електронної інформаційної системи "Електронний уряд", удосконалити нормативно-правову базу, спростити порядок державної реєстрації і звітності підприємців, які працюють в інформаційній сфері. Також доручено розробити і впровадити національні стандарти з питань криптографічного захисту інформації та електронного цифрового підпису.
    
    Окрім того, глава держави розпорядився створити у складі Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської і Севастопольської міськдержадміністрацій структурні підрозділи, які б відповідали за розвиток і впровадження новітніх інформаційних технологій, зокрема систем електронного документообігу, надання юридичним і фізичним особам адміністративних та інших послуг з використання Інтернету.
    
    До 2010 року доручено впровадити в органах виконавчої влади та інших державних органах систему електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису; забезпечити здійснення електронних державних закупівель; обладнати комп’ютерами загальноосвітні навчальні заклади державної форми власності, підключити їх до Інтернету; активізувати роботу з широкого впровадження у повсякденне життя населення платіжних карток для безготівкових розрахунків за придбані товари, створити в електронній формі фонди архівів, бібліотек, музеїв та інших установ культури.
    
    Окрім того, доручено забезпечити створення у всіх населених пунктах України можливості для доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет.
    
    Міністерству фінансів доручено вжити заходів, щоб не допустити фінансування проектів з інформатизації органів державної влади без узгодження таких проектів із генеральним державним замовником Національної програми інформатизації.
    
    Джерело : ЛIГАБiзнесIнформ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати