Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Пропозиція створення Незалежної громадської ради

3 листопада, 2005 р.

    Інститут управління суспільними змінами запрошує зацікавлені громадські організації України, аналітичні центри, представників української діаспори до створення Незалежної громадської ради.
    
    Пройшло вже більше місяця з дня підписання Указу Президента України № 1276/2005 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні і реалізації публічної політики».
    
    Проте, публічних кроків з його реалізації поки не зроблено.
    
    Розуміючи стратегічну роль для України формування громадської участі в ухваленні державних рішень, Інститут пропонує створити Незалежну громадську консультативну раду з представників українського і міжнародного експертних співтовариств.
    
    Створення такої ради сприятиме суспільно- державному партнерству в реалізації передбачених в Указі заходів, регулярному оновленню стратегічних пріоритетів і бачення майбутнього країни. Це створить також умови для заняття кожним громадянином і кожним представником експертно-аналітичного співтовариства свого місця в політичному процесі.
    
    Вважаємо створення пропонованої громадської наглядової ради необхідним кроком в справі раціоналізації державного управління на всьому пострадянському просторі, у інших країнах і регіонах світу.
    
    Якщо Ви маєте намір взяти участь у формуванні стратегічного порядку денного розвитку країни і створенні інституційних умов для участі громадськості в ухваленні рішень, заходьте на сайт і пишіть office@istc.biz .


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю