Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україна і Всесвітній Банк підписали грантовую угоду про підготовку третьої програмної системної позики

16 лютого, 2004 р.

    Підписано угоди про надання гранта Фондом розвитку стратегії і людських ресурсів у розмірі $700 тисяч, спрямованого на підтримку підготовки третьої Програмної системної позики (ПСЗ-ІІІ).
    Свої підписи під грантовым угодою поставили заступник Міністра економіки України Людмила Мусіна і голова Всесвітнього банку в Україні Душан Вуйович. При цьому також був присутній Посол Японії Кишичиро Амае.
    Як повідомили в Представництві ВБ в Україні, ПСЗ-ІІІ є одним з п'яти програмних позик, спрямованих на підтримку роботи уряду в частині рішення стратегічних, інституціональних і структурних питань. Вони покликані посприяти стабільному економічному ростові, збільшенню реальних доходів і подоланню бідності.
    ПСЗ-ІІІ перебуває в стадії підготовки і, так само як і попередні програмні системні позики, спрямований на підтримку конкретних результатів, досягнення яких підтверджується виконанням орієнтованих показників у п'ятьох тематичних розділах: зміцнення фінансової дисципліни, розвиток орієнтованої на ринок регулятивної системи, розвиток і впровадження прав власності, установлення прозорості й ефективності керування державними ресурсами, керування соціальними й екологічними ризиками.
    Грант Фонду розвитку стратегії і людських ресурсів полегшить реалізацію програми ПСЗ-ІІІ шляхом проведення досліджень, аналізу і надання консультацій з питань державної політики. Серед численних питань програми такі: розробка і упровадження всебічного плану забезпечення фінансової платоспроможності підприємств енергетичного сектора, розробка "індексу корпоративного керування" для проведення моніторингу змін у системі корпоративного керування в Україні, надання аналітичної підтримки в сфері бюджетного процесу, політики державних витрат, податкової політики, межбюджетных відносин, а також розвиток системи інвестиційних грантів для органів місцевого самоврядування.
    Грант Фонду розвитку стратегії і людських ресурсів надає уряд Японії для Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України.
    Джерело: Лігабізнесінформ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю