Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Запрацювала українська Інтернет-біржа інвестиційних проектів і пропозицій інвесторів - CіTeXchange

16 лютого, 2004 р.

    Введений у комерційну експлуатацію спільний проект Центра інноваційних технологій і компанії Софтлайн, що реалізується в співробітництві з МО "Цивільна Ініціатива", - Інтернет-біржа інвестиційних проектів і пропозицій інвесторів "CіTeXchange".
    Особливістю проекту CіTeXchange є те, що він розроблений і впроваджується українськими підприємствами і винятково за рахунок українських інвестицій.
    Створення першої версії Інтернет-біржі CіTeXchange було присвячено Дневі Конституції України, а з липня 2003 року діяв тестовий некомерційний режим доступу до CіTeXchange через Інтернет.
    Тепер реєстрація проектних пропозицій і послуги CіTeXchange здійснюються на комерційній основі, їхній обсяг і вартість залежить від обраного користувачем пакета послуг.
    За словами директора Центра інноваційних технологій Михайла Магаля, на сьогоднішній день кількість реестрантов на Інтернет-біржі вже складає близько 100, серед яких крім українських підприємців є також представники Європи і Південної Америки, передає кореспондент ForUm'а.
    "Зараз ми націлені більше на український ринок, однак паралельно працюємо з Міністерством закордонних справ України щодо співробітництва з українськими посольствами, а також з посольствами і торговельними місіями інших країн для налагодження обміну інформацією про інвестиційні проекти саме через нашу систему CіTeXchange", - сказав М.Магаль
    "CіTeXchange" - це база інвестиційних проектів і ділових пропозицій інвесторів у мережі Інтернет. Зареєстровані користувачі мають можливість внести в базу даних і знайти там проектні пропозиції різних видів - як нужденні в інвестиціях /гранті/ інновації, так і ті, котрі надають інвестиції /фінансування/, інноваційні рішення - установлювати бізнеси-контакти й обмінюватися інформацією про інвестиційні процеси. Система має рівноправний трохмовний інтерфейс - на українській, англійській і російській мовах.
    Джерело: For-Um


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю