Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЦИКЛ ТЕМАТИЧНИХ СЕМІНАРІВ СЬОДЕРКОПІНГСЬКОГО ПРОЦЕСУ

14 листопада, 2005 р.

    Тематичний семінар у рамках Сьодеркопінгського процесу з питань повернення та реадмісії пройде у Києві, Україна 28-29 листопада 2005 року. У семінарі прийматимуть участь державні посадовці, які займаються питаннями притулку, міграції та охорони кордонів, представники неурядових організацій (НУО) з Бєларусі, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини та України, а також представники Європейської Комісії (ЄК), Шведської Міграційної Служби (ШМС), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та Міжнародної Організації з Міграції (МОМ).
    Основні цілі семінару:
    Висвітлення політики ЄС з питань реадмісії (знайомство з Директивою ЄК про повернення та висилку та з Зеленою книгою з питань політики повернення нелегальних резидентів);
    Висвітлення міжнародних та європейських стандартів щодо реадмісії біженців та шукачів притулку та аналіз перспектив добровільного повернення серед країн-учасниць Сьодеркопінгського процесу;
    Аналіз учасниками існуючих договорів про реадмісію та обмін інформацією та думками про практичне застосування їх відносно громадян третіх держав.
    Сьодеркопінгський процес розпочався у 2001 році з метою сприяння прикордонному співробітництву між країнами, що приєднуються до ЄС, країнами-кандидатами та західними новими незалежними державами в питаннях управління притулком, міграцією та кордонами. На сьогодні процес охоплює десять країн, розташованих вздовж кордону розширеного ЄС: Бєларусь, Естонію, Латвію, Литву, Молдову, Польщу, Румунію, Словаччину, Угорщину та Україну.
    ЗМІ запрошуються на відкриття семінару 28 листопада з 9:00 до 9:30 та на підсумкову сесію 29 листопада з 12:30 до 13:00 до конференц-зали „Венеціанська” готелю Русь, вул. Госпітальна, 4, Київ, Укра! їна.
    КІНЕЦЬ
    Для отримання подальшої інформації звертайтесь, будь-ласка, до п. Анни Єфіменко, Секретаріат ППС у Києві, (www.soderkoping.org.ua) тел. (38044) 254-5346/47, факс (38044) 288-9850, електронна пошта: efimenko@unhcr.org.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати