Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Чорнобиль+20: нагадування на майбутнє

14 листопада, 2005 р.

    ***
    Контакт: Тетяна Мурза, “Екоклуб”
    тел. (362) 237024; tanyam@nirs.org
    моб: 8 097 5952346
    
    
    Міжнародна конференція, присвячена 20-й річниці Чорнобильської катастрофи, відбудеться в київському Будинку вчителя 23-25 квітня 2006 року.
    
    Ця подія збере незалежних вчених, екологістів, представників неурядових організацій, спеціалістів з сталої енергетики та широку громадськість. Учасники вивчатимуть довгострокові медичні, соціальні та економічні наслідки катастрофи в Чорнобилі 1986 року. Конференція має на меті знов привернути увагу до раніше обіцяного й дуже потрібного розвитку технологій сталої енергетики.
    
    Конференція почнеться у Великдень, 23 квітня, з культурної програми. У наступні два дні, 24-25 квітня, розглядатимуться три основні теми. По-перше, Чорнобильська катастрофа, яка триває і понині, та її довгострокові наслідки, а також нова доповідь Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та інших. По-друге, тривалі економічні наслідки, питання ядерної безпеки та нерозповсюдження ядерної зброї, та інші проблеми, пов'язані з атомною енергетикою взагалі. По-третє, розробка плану дій для побудови сталої енергетики майбутнього. Ці питання будуть розглядатись на пленарних сесіях і семінарах. На вечірніх сесіях обговорюватимуться питання широкого громадського зацікавлення.
    
    У виставковому залі Будинку вчителя буде розміщено фотовиставку, а в іншому приміщенні демонструватимуться зразки технологій сталої енергетики від українських і міжнародних організацій.
    
    Конференція пройде за підтримки Фонду Генріха Бьолля (Німеччина), фракції зелених Європейського парламенту, Інформаційної служби з ядерної енергетики NIRS (США), Всесвітньої інформаційної служби з енергетики WISE (Нідерланди) та міської молодіжної екологічної організації “Екоклуб” (Рівне), а також численних неурядових організацій з усього світу. В першій зустрічі з планування конференції, яка пройшла в Києві з 30 вересня по 2 жовтня 2005 року, взяли участь представники близько 40 неурядових організацій. Серед українських організацій до обговорення конференції залучені: "Екоклуб", Національний екоцентр України, "Мама-86", "Голос Природи", "Бахмат", "Зелений Світ".
    
    Інформацію про виступи та інші подробиці буде невдовзі оголошено. Йде робота над спеціальним вебсайтом (www.ch20.org), і скоро за цією адресою можна буде зареєструватись для участі в конференції та отримати іншу інформацію.
    
    
    Ecoclub
    P.O.Box #73
    33023, Rivne, Ukraine
    Tel/fax: +380 362 237024
    www.ecoclub.ukrwest.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю