Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ОБСЄ нагородило кращих студентів-журналістів

16 листопада, 2005 р.

    *** 14 листопада відбулась церемонія нагородження в рамках експериментального проекту ОБСЄ в Україні, що забезпечує стажування для студентів журналістських спеціальностей з різних областей України.
    
    Організовано проект у співпраці з Інститутом Масової Інформації. Учасники проходили стажування в провідних українських газетах, радіо, і на телебаченні. Студенти із східних областей стажувалися в західній і центральній Україні, студенти від західних областей навчалися на сході.
    
    Забезпечуючи практичний досвід, можливості будувати мережі, і, дозволяючи студентам жити і працювати в різних областях країни, проект сприяє пом'якшенню стереотипів і налагодженню взаєморозуміння між людьми Східної і Західної України.
    
    "Це не тільки було цінним професійним досвідом", - зазначила Ольга Литвин в своєму есе. Це стажування дало мені багато нових друзів і допомогло мені пізнати місто, яке я любитиму решту частини мого життя. Ольга проживає в Луганську, а проходила навчання у місті Львів. Вона була нагороджена першим призом на церемонії.
    
    Азад Сафаров, студент від східного міста Донецьк, сказав: "Ці стажування не тільки об`єднують людей з різними менталітетами, що є необхідним після виборів 2004, але це також показало нам багатство і різноманітність нашої країни".


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати