Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


25 листопада 2005 року представники громадських організацій Центр "Доброчин" і УСДМ, м. Чернігів; СКМ, м. Київ, провели благодійну акцію в Прилуцький виховній колонії.

28 листопада, 2005 р.

    До бібліотеки Прилуцької виховної колонії Держдепартаменту України з питань виконання покарань Центром „Доброчин” було передано біля 60 примірників художньої літератури – українських та російських авторів. Книги для акції були зібрані співробітниками та волонтерами організації. Школа при виправній колонії отримала канцелярське приладдя.
    Поповнилась бібліотека також власними виданнями Центру „Доброчин” – „Європейські правові інструменти захисту прав людини” і „Права і свободи людини” та літературою про Європейський Союз.
    Представники СКМ вручили переможцям літньої Спартакіади цінні подарунки, призи, а збірна команда КВН з м. Чернігова виступила з найкращими своїми номерами. Вихованці колонії отримали заряд бадьорості і веселості.
    Атмосфера, яка створена в Прилуцькій колонії, допомагає засудженим підліткам розвинути почуття людяності і впевненості у собі. Потяг і можливість занять у гуртках художньої самодіяльності нейтралізують фактори ізоляції, негативний емоційний стан. Концерт, підготовлений вихованцями колонії, сприймався, як заклик на взаєморозуміння, як сподівання на визнання „справжньої” людини.
    Підлітки, які порушили закон і потрапили у місця позбавлення волі, рано чи пізно виходять на волю і живуть поруч з нами. Їх соціальна адаптація буде більш вдалою, якщо вони будуть мати постійний інформаційний зв’язок з зовнішнім світом.
    
    
    Олександр Підгорний
    Центр „Доброчин”
    
    тел./факс: 8-0462-17-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати