Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В ІНТЕРНЕТІ ОПУБЛІКОВАНО КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ УКРАЇНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

28 листопада, 2005 р.

    Контакти: (в Україні) Тарас Личук +38 (067) 750 5192
    (в США) Кен Боссонг +1 (301) 588-4741
    
    ВАШИНГТОН, ОКРУГ КОЛУМБІЯ / РІВНЕ, УКРАЇНА – Сьогодні Українсько-американська екологічна асоціація (УАЕА) оголосила про опублікування на своїй веб-сторінці контактної інформації українських організацій та установ, що працюють у сфері відновлювальної енергетики та енергоефективності. Цей крок є частиною цілої низки заходів УАЕА, що має на меті стимулювати більш широке використання стійких енерготехнологій в Україні.
    
    Для перегляду опублікованих контактів на українській мові, відвідайте гіпер-посилання: http://ua-ea.org/19/resources Для перегляду контактів на англійській мові, скористайтеся лінком http://ua-ea.org/14/resources
    
    На веб-сторінці опубліковано двадцять один контакт представників бізнесу, науки, уряду та НУО які працюють у сфері відновлювальної енергетики та тринадцять організацій, що працюють у галузі енергоефективних технологій. Інформація подана українською та англійською мовами.
    
    До списку існуючих контактів будуть додані нові, інформація буде регулярно поновлюватись. Найближчим часом на веб-сторінці буде розміщено інформацію про американські та інші міжнародні організації, що зацікавлені у спільній роботі з Україною по збільшенню масштабів використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технології в нашій країні.
    
    В найближчі місяці, УАЕА опублікує на своїй веб-сторінці цілий ряд контактів українських організацій і установ, що працюють у різних напрямках в сфері охорони довкілля, серед яких такі як забруднення грунтів, повітряної та водної оболонок, ядерна енергетика, зміни клімату, охорона диких рослин та тварин. Крім того, буде опубліковано контактну інформацію ЗМІ, які регулярно висвітлюють на своїх сторінках питання охорони довкілля в Україні.
    
    # # # # # # #
    
    Українсько-американська екологічна асоціація є незалежною неурядовою громадською організацією, заснованою у 2004 році та зареєстрованою у США та Україні. Вона була створена з метою формування сітки українських та американських НУО, наукових дослідників, представників бізнесу та уряду для обміну інформацією з широкого кола екологічних питань. Ці питання включають у себе, але не обмежені такими як енергетика, зміна глобального клімату, забруднення повітря та води, збереження грунтів, токсичні відходи, стійке сільське господарство, захист диких тварин та рослин.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати