Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс - Фонду громадянських свобод

29 листопада, 2005 р.

    Через тиждень минає термін подачі заявок для участі в конкурсі на фінансування громадських ініціатив, зв'язаних з майбутніми парламентськими виборами в Україні, що проводить Фонд громадянських свобод(Бориса Березовського). До участі в конкурсі допускаються зареєстровані недержавні некомерційні організації, а також електронні ЗМІ. Розмір грантів складе від $5 000 до $20 000.
    Джерело: ForUm
    Політичні партії й організації, що представляють кандидатів, до конкурсу не допускаються.
    
    Як повідомив Forum'у координатор проектів Фонду в Україні Артем Дегтярьов, зацікавлені організації повинні до 1 грудня надіслати лист про намір ( російською чи англійською), максимум 3 чи сторінки 750 слів) по електронній адресі: ua@kolokol.org У листі вказати реквізити, статус, структуру, керівників і засновників організації, описати історію попередньої діяльності і фінансування, відбити задачі, обґрунтування, методи і бюджет проекту. Автори проектів, що зацікавили фонд, одержать анкети для подачі формальних заявок, які варто представити до 15 грудня 2005 р.
    
    Приклади заходів, що фінансуються:
    -суспільний моніторинг виборів
    -акції по збільшенню явки виборців (особливо молоді)
    -роз'яснення виборцям змісту политреформи
    -просування соціальне значимих тим (екології, освіти, пенсійного забезпечення і т.п.) у рамках передвиборної кампанії - змагальні виступи кандидатів (у ЗМІ чи перед виборцями)
    
    Результати конкурсу будуть оголошені 10 січня. Склад конкурсної комісії буде оприлюднений одночасно зі списком присуджених грантів.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати