Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Британська рада відкриває в Харкові інтерактивну виставку, присвячену толерантності

17 лютого, 2004 р.

    **********17 лютого в Регіональному представництві Британської ради в Харкові відкриється інтерактивна виставка "Різні голоси - загальні цінності: британські медиа для толерантності".***************
    У її відкритті візьме участь заступник глави Місії Посольства Великобританії в Україні Мартін Харрис. Виставка пройде в рамках одноіменного проекту, спільно реалізованого Британською Радою в Україні і Посольством Великобританії за підтримки Фонду народної дипломатії Міністерства закордонних справ Великобританії.
    У центрі уваги виставки - досягнення британських медіа - музичної і кіноиндустрии, журналістики, індустрії розваг - у висвітленні і пропаганді толерантності в найрізноманітніших її проявах. Однієї зі складових є уроки англійської мови в режимі on-lіne на теми толерантності, прав людини, європейських цінностей і многокультурности. Будуть проходити творчі конкурси з врученням коштовних призів від Британської Ради і Посольства Великобританії.
    На виставці можна буде ознайомитися з британською творчістю, досягненнями технології і науки в контексті толерантності. Представлено розвиток британських медіа від Роджера Фентона - першого військового фотокореспондента, відомого висвітленням Кримської війни 1853-1856 р. до останніх тенденцій у британських мас-медіа.
    Інтерактивна виставка має всеукраїнський масштаб і протягом наступного року буде представлена по Україні (після Києва, Львова і Харкова в Донецьк, Одесу і Крим). Відвідувачі одержать можливість побачити британські медиа, що пропагують підтримку і повагу до культурної розмаїтості, вільна поширення інформації й ідей, творче спілкування і діалог, а також волю слова.
    Крім уроків англійської мови в режимі on-lіne на тему толерантності, програмою заходів у Регіональному представництві Британської ради в Харкові передбачені також тури по виставці для учнів старших класів середніх шкіл міста, зустріч заступника глави Місії Посольства Британії в Україні М.Харриса зі студентами і викладачами Харківського національного університету ім. В.Н.Каразина на тему "Зовнішня політика З'єднаного Королівства Великобританії і Північної Ірландії".
    На 18 лютого запланована демонстрація документального фільму "Polіtіcs of Vіolence" із серії "Century", на 19 лютого - семінар для представників неурядових організацій на тему "Основи ефективного лідерства і толерантність серед НПО", 23 лютого - демонстрація художнього фільму "East Іs East", 25 лютого - демонстрація документального фільму "Freedom" із серії "Century", 26 лютого - демонстрація художнього фільму "The Guru", 1 березня - демонстрація документального фільму "Festіval UK" із серії "UK Today", 2 березня - демонстрація художнього фільму "Anіta and Me" і інтерактивний захід "Devolutіon іn the UK" (делегування повноважень місцевим органам влади), 3 березня - демонстрація документального фільму "Krіshna Movement Celebrates 30 Years іn the UK" із серії "London Televіsіon Servіce", 4 березня - демонстрація художнього фільму "Prіest".


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати