Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ДОПОМОЖІТЬ УКРАЇНСЬКОМУ КІНУ!

17 лютого, 2004 р.

    Шановні добродії!
    Восени 2003 року з ініціативи Міністерства культури України було розпочато безпрецедентну молодіжну кіно-акцію «Любов – це...». Десять молодих українських кінорежисерів отримали нагоду зробити кіно європейського рівня, за всіма правилами сучасного кіновиробництва. Але саме на виробничому етапі перед авторами постали несподівані проблеми. У зв’язку з цим пропонуємо Вам розглянути питання про спонсорську участь у подальшій долі одного з фільмів проекту.
    
    Фільм «ПтахоLOVE» режисера Лариси Артюгіної – історія про всеперемагаючу силу кохання, що допомагає людям, зокрема позбавленим радощів повноцінного існування, повірити у себе та змінити своє життя. Фільм (знятий на кіноплівку Fuji 35 мм, колір, українська мова) зараз знаходиться в процесі монтажу та тонування. Але по закінченні знімального періоду закінчились і державні кошти на подальше його виробництво. Попереду ще комп’ютерний монтаж, озвучення, монтаж негативу, запис оригінальної авторської музики, друк майстер-копії та зрештою, прокатна й фестивальна доля кінофільму. Тому автор та творча група фильму звернулася за допомогою до Фундації соціально-правового захисту населення «Чинність закону».
    Зогляду на соціальну важливість проблематики та високий мистецький підхід у її висвітленні, Загальними зборами Фундації (протокол № 12/1 від 02 лютого 2004 року) було вирішено підтримати кінопроект Лариси Артюгіної. Але власних коштів Фундації як громадської благодійної організації на закінчення робіт по фільму, безперечно, не вистачає. Тому ми й вирішили звернутися до вітчизняних та іноземних меценатів із прохання про надання благодійної матеріальної допомоги на закінчення виробництва фільму.
    Така допомога буде зазначена у фінальних титрах фільму, а основний з благодійників, буде представлений динамічною заставкою на його початку. Ми також хотіли б повідомити нашім майбутнім партнерам, що згідно чинного законодавства України для них передбачені певні пільги. Так, для добродійників-юридичних осіб, згідно п.п. 5.2.2 Закону України «Про прибуток», суми, добровільно перераховані у Державний бюджет України або бюджети територіальних громад або у неприбуткові організації, включаються до складу валових витрат, але не більш 4% оподатковуваного прибутку попереднього звітного періоду.
    
    Заздалегідь вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання та підтримає молоде національне кіно.
    
    З повагою,
    
    від імені творчої групи, режисер Лариса Артюгіна
    
    від імені Фундації «Чинність закону» Олег Спорников


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати