Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


2006 рік - Рік захисту духовного світу дитини

28 грудня, 2005 р.

    27 грудня на прес-конференції було оприлюднено спільне Звернення керівників християнських Церков України про проголошення 2006 року - Роком захисту духовного світу дитини.
    
    Метою проголошення Року захисту духовного світу дитини є активізація та об’єднання зусиль християнських Церков та конфесій, державних і суспільних інституцій задля плекання духовного світу дитини на основі традиційних для України християнських цінностей.
    
    Звернення стало виявом єдності та спільної турботи усіх християн нашої держави у питанні духовного виховання дітей та молоді. Воно адресоване до батьків, вчителів, політичних і громадських діячів та всіх людей доброї волі в Україні, а головно до дітей, адже «діти ? найцінніший скарб, який Господь дарує та довіряє батькам, Церкві і народові, ? читаємо у Зверненні. ? Якими ми виховаємо наших дітей ? таким буде наше майбутнє. І тому виховання дитини ? наш найголовніший, найсвятіший обов’язок».
    29 листопада 2005 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ № 1673/2005 Про проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини. Керівники християнських Церков, у світлі цього рішення Президента України, вирішили звернути увагу громадськості не тільки на потребу «активізації роботи з сім’ями, в яких є діти, надання їм всебічної допомоги у вирішенні нагальних проблем…; підвищення ефективності діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо захисту прав дітей, посилення відповідальності за додержання законодавства у цій сфері, удосконалення роботи органів опіки і піклування; поліпшення фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування…», а й на духовну сферу. Адже дитина – Боже створіння, яке складається з духу, душі і тіла, і «тому ми, християнські Церкви, свідомі своєї відповідальності перед Богом за наших дітей, підтримуючи державну ініціативу проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини, проголошуємо наступний рік ? Роком захисту духовного світу дитини», - наголошують керівники Церков.
    
    На завершення прес-конференції Глави християнських Церков України висловили впевненість, що у Новому 2006 році поєднання спільних зусиль задля захисту духовного світу дитини, заради майбутнього України, з Божої ласки сприятиме відродженню Віри, Правди та Добра.
    
    
    Джерело : Інститут релігійної свободи
    mailto:irs@supermail.com.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати