Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Польщі в середині січня панує "Великий оркестр святкової допомоги"

11 січня, 2006 р.

    Так назвала себе благодійна фундація, яка за день назбирала в Польщі 10 мільйонів доларів.
    
    Раз на рік в середині січня вона влаштовує грандіозну благодійну акцію, якою живе вся країна. Збирання грошей вони перетворюють на веселе свято, а отримані кошти витрачають на медичні програми для дітей.
    
    Колишній журналіст Юрек Овсяк не просить грошей із жалібним обличчям. Протягом дня він влаштовує веселі шоу на телебаченні, концерти в усіх великих польських містах, аби люди легше розлучалися з грошима на користь дітей: відомий актор почистить взуття, або пожежні покатають вашу дитину. Цього року "Вєлька оркестра свьонтЕчней помОци" влаштовує благодійні веселощі вчотирнадцяте.
    
    Протягом дня студентство та діти збирають гроші просто на вулицях. Цього разу так робили 130 тисяч волонтерів. Тому, хто кинув хоча б злотий дають сердечко - символ акції.
    
    Торік "Вьєлька оркестра свьонтечней помоци" отримала державну нагороду "Медична програма року". Цього разу зібрані поляками гроші вирішили витратити на обладнання для дітей, що постраждали у автопригодах, і надавати першу допомогу для науки.
    
    В оргкомітеті акції працюють і дві українки.
    За кілька днів вони повертаються до дому. Кажуть, були б щасливі влаштувати щось подібне на батьківщині для українських дітей.
    
    Джерело: 1+1


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати