Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Соціальний проект для безпритульних дітей

11 січня, 2006 р.

    Учасниці Програми Молодіжної Громадської Дії – 2005-2006 проводять низку благодійних заходів з метою організації літнього тижневого табору для безпритульних дітей Одещини.
    
    Табір «Без даху?» – це культурний табір для безпритульних дітей, який триватиме протягом 6 днів влітку 2006 року. Його буде організовано у вигляді тренінгів та семінарів, що проводитимуться майстрами української культури та Волонтерами Корпусу Миру (США).
    
    Під час проведення табору діти братимуть участь в тренінгах та іграх, які сприятимуть розвитку свідомості та соціальної значимості в суспільстві. Ознайомлення з українською та американською культурами, участь в українських майстернях, щоденні заняття зі спорту, а також статевої освіти. Діти зможуть отримати необхідну інформацію щодо соціальної адаптивності (права на життя, освіту, працю, тощо)
    
    Метою табору є - надати учасникам інформацію та практичні навички, необхідні для виживання в сучасному суспільстві, а також представлення прикладу здорового способу життя, соціально-культурної відповідальності, ознайомлення з українською та американською культурами, виховання толерантності та взаєморозуміння. Табір «Без даху?» ставить за мету розвинення власних та суспільних навичок у учасників табору, задля подальшого виділення цілей, задач та способів досягнення їх власного успіху в суспільстві.
    
    Для участі в проекті буде відібрано близько 30-ти найактивніших дітей (12-18 років), які проявлять бажання до майбутнього розвитку.
    
    Розклад заходів зі збору коштів:
    14-18 лютого – міжнародна благодійна фотовиставка, присвячена проблемі безпритульних дітей Одещини. До огляду будуть представлені роботи трьох фотохудожників: Роберт Гебмл – США, Крістіан Фогель – Німеччина, Катерина Радченко – Україна.
    18 лютого – благодійна вечірка за участю діджеїв Одещини
    березень-квітень – два концерти українських музичних гуртів
    
    Ви можете долучитися до організації акцій як партнер або меценат.
    
    Контакти:
    Марія Новак e-mail: mariya.novak@gmail.com
    тел: 8-097-913-54-49
    Джерело: www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати