Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадсько-молодіжна організація „Братерство сиріт” ініціювала проведення суспільно-благодійної програми „Різдво 2006 року у прийомній родині”

12 січня, 2006 р.

    , метою якої є реалізація права кожної дитини розвиватися в сімейному оточенні.
    
    Перші кроки до подолання сирітства в Україні та викорінення споживацького слова "сирота" поставили у 2006 році Громадсько-молодіжна організація "Братерство сиріт", якій 15 лютого 2006 року виповниться 7 років.
    
    Кроки на допомогу сиротам долалися на рік, це були кроки спільні завдяки підтримці урядів демократичних держав США й Канади, які охоче підтримували суспільно значущі ідеї Організації "Братерство сиріт". Так, У Тернопільському краї реалізовується пілотний проект для всіх областей України "Прийміть Дитину в Українську родину!". Головне, щоб кожна дитина мала Родину. Це головна мета у 2006-2007 роках.
    
    Проект реалізовувався задля задоволення найкращих інтересів дитини в період зимових канікул; виховання почуття родинного спілкування, святкування Різдвяних Свят в благополучній родині, з подальшим налагодження контактів для листування, ознайомленням з традиціями Свят й тощо; разом допомогти дітям, які на сьогодні опинились в скруті та поширити програму прийомної родини.
    
    Кількість родин, які зголосилися взяти дітей-сиріт у свої власні родини становить двадцять дві. Кількість родин, які взяли двадцять п'ять дітей-сиріт з Коропецької обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків становить вісімнадцять, з них одна родина із м.Зборів, одна родина з с.Криве, Козівського району, чотири родин з Тернопільського району, а решта – з м. Тернополя. Більше ста дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, потребують сімейного оточення й благополуччя і які залишилися сам-на-сам у Коропецькій школі-інтернаті і не потрапили до родин.
    
    "Братерство сиріт" планує й надалі організовувати подібні акції у період березневих канікул, Великодніх свят, надалі у період літніх шкільних канікул.
    
    Можливо, що через ЗМІ Тернопільщини діти не всі потрапили до родин, а можливо і через відношення і різноманітне ставлення суспільства до цього явища.
    
    Хто має намір взяти на березневі шкільні канікули чи на Великдень, а можливо з подальшим усиновленням чи оформленням опікунства, організація просить звертатися до свого офісу кабінет № 69, третій готелю „Україна” за адресою: бульвар Т.Шевченка, 23, м. Тернопіль, 46001 або пишіть на поштову скриньку: а/с 11, м. Тернопіль – 1, 46001 або телефонуйте за номером: (0352) 43-23-21 або моб. 8097-4642370.
    
    Підтримку Акції надали: Тернопільська обласна державна адміністрація, Служби у справах неповнолітніх, Директор АТП 16-127, Директор ТОВ „Граміка”, Директор ВАТ „Тернопільське ШБУ 24”, Директор підприємства „Крокус”.
    
    Наступна акція на вирішення проблемного сирітського явища це - "Подаруйте радість Дитині на Великдень у Родині".
    
    Організація також закликає інші НУО провести подібні акції, хто має спроможність й змогу достатися до владних структур у своїх обласних центрах, по всіх своїх інтернатних установах.
    
    Джерело : Братерство сиріт
    
    Автор : Володимир Мазур


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати