Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Україні буде спрощено процедуру легалізації громадських організацій

18 січня, 2006 р.

    Процедуру легалізації всеукраїнських і міжнародних громадських організацій в Україні буде трохи спрощено і скорочено з двох місяців до одного.
    
    Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів, про що повідомив Міністр юстиції України Сергій Головатий.
    
    С.Головатий відзначив, що Кабінет Міністрів скасував положення своєї попередньої постанови, відповідно до якої легалізація тривала протягом двох місяців. Також з документа вилучені ті положення, що дозволяли органу реєстрації і легалізації діяти на власний розсуд відносно організації, що створюється.
    
    Об'єднання громадян на місцевому рівні відповідно до нового положення будуть реєструватися протягом трьох днів, причому рішення про реєстрацію або відмову повинні бути надані наступного, тобто на четвертий день після подання необхідних документів.
    
    Нагадаємо, постанова Кабінету Міністрів України "Про порядок реєстрації філій, відділень, представництв і інших структурних осередків громадських (неурядових) організацій закордонних держав в Україні" було прийнято урядом 2 серпня 1999 року.
    
    Джерело : Лігабізнесінформ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати