Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Порядок розроблення та затвердження державних мінімальних стандартів якості

19 січня, 2006 р.

    Міжвідомчою робочюї групою з реалізації Закону України "Про соціальні послуги" при Міністерстві праці та соціальної політики розглянуто поданий Українським фондом соціальних інвестицій проект Порядку розроблення та затвердження державних мінімальних стандартів якості.
    
    Наразі в нашій країні розпочалася активна робота з розробки стандартів якості соціальних послуг. ЇЇ здійснюють відповідні міністерства, державні інституції та громадські організації. Згідно Закону України „Про соціальні послуги” показники якості соціальних послуг мають бути зазначені у Державному класифікаторі соціальних стандартів та нормативів. Однак, на сьогодні такі показники не розроблені.
    
    Тема уніфікації підходів до розробки стандартів якості соціальних послуг викликала значний інтерес Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства сім’ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів та 6–ти громадських організацій, які були присутні на засіданні міжвідомчої робочої групи під головуванням заступника Міністра праці та соціальної політики В. Дьяченка.
    
    Український фонд соціальних інвестицій вважає, що при розробці стандартів якості важливо використати досвід державних та недержавних організацій, інноваційних проектів, результати наукових досліджень, міжнародні правила та стандарти, прогресивні національні стандарти інших країн тощо.
    
    У черговому засіданні міжвідомчої робочої групи взяли участь представники громадських організацій, зокрема, Проекту ТАСІS ”Посилення регіональних соціальних служб”, Всеукраїнської громадської організації „Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю”, Всеукраїнського благодійного фонду ”Коаліція ВІЛ-сервісних організацій”, Харківського благодійного фонду „Інститут раннього втручання для дітей – інвалідів”, Всеукраїнського Благодійного фонду „Крок за кроком”, міжнародної благодійної організації „Every Child”. Ці організації надають соціальні послуги і працюють над розробкою стандартів якості та з нетерпінням очікують уніфікованого офіційного документу.
    
    
    Автор : Алла Савицька, спеціаліст зі зв`язків з громадськістю УФСІ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати