Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс - Дівочий світ

19 січня, 2006 р.

    конкурс, присвячений ролі дівчат та молодих жінок в українському суспільстві. До участі запрошуються учениці 9-11 класів загальноосвітніх, спеціалізованих шкіл, гімназій та ліцеїв незалежно від форми власності.
    Конкурс складається з ІІ етапів:
     І етап (закінчення 20 лютого 2006 р.) Письмова робота (есе) на тему “Лист українським чоловікам”.
    Існує думка, що ідея рівності чоловіків та жінок є неактуальною для українського суспільства, такою, що штучно підтримується активістками жіночого руху. Уявіть собі, що Ви звертаєтесь до українських чоловіків і намагаєтесь ґрунтовно довести суспільну значущість цієї проблеми, пояснити свою точку зору на питання жіночої та чоловічої рівності (а, можливо, й переконати їх у необхідності досягнення такої рівності). Це може бути лист або промова до якогось конкретного чоловіка, звернення до всіх чоловіків України, стаття до чоловічого журналу, сценарій телевізійної програми тощо, в якому Ви висвітлюєте наступні питання:
    • Що таке чоловіча та жіноча рівність? В чому, на Ваш погляд, полягає її сутність? На погляд чоловіків?
    • Чи треба взагалі переконувати чоловіків у необхідності жіночого лідерства? У необхідності дотримання прав жінок? У необхідності фактичної рівності чоловіків та жінок? Якщо так, то навіщо?
    • Чи взагалі існують якісь негативні наслідки жіночої нерівності для чоловіків? Якщо так, то в чому саме вони полягають? Чи, може, нерівний статус жінок та чоловіків є природнім і має бути збережений й надалі? Чому Ви так вважаєте?
    • Як можуть скластися взаємини між чоловіками та жінками, коли вони насправді стануть рівні? В чому полягатимуть переваги та недоліки такого стану речей?
    
    Перевага буде надаватися творам, побудованим на ґрунтовному аналізі даних статистики, соціологічних, психологічних і правових досліджень, але важливою складовою є відображення особистісного ставлення авторки до пропонованої теми та її власного бачення проблеми. Обов’язкові частини роботи: титульний аркуш, основний текст, список літератури. Есе має складатись із 1,5-2 тисяч слів українською мовою (не менш за п’ять сторінок друкованого тексту без урахування титульного аркушу та списку використаної літератури), в межах якого авторки розкривають тему конкурсу.
    Титульний аркуш має містити таку інформацію: ПІБ авторки, вік, зворотну адресу, контактні телефони, e-mail (якщо є), девіз роботи (не більш 10 слів, які відображають основну ідею роботи), номер школи, де навчається авторка, клас. Есе надсилаються рекомендованим листом за адресою: майдан Р. Люксембург, буд.2, кв.45, Харків, 61003 з приміткою „До конкурсу” або за e-mail: kcws@vk.kharkov.ua (з позначкою “Конкурс ДС” в полі “Тема/Subject”). Останній день відправки роботи – 20 лютого 2005 р за поштовим штемпелем. Роботи, надіслані пізніше, розглядатись не будуть. Всі учасниці конкурсу отримають дипломи.
    За результатами І туру відбираються біля 30 робіт, які будуть видані окремою збіркою. Їх авторок буде запрошено до участі у наступному турі.
     ІІ етап - фінал Співбесіда за темою твору, яка дозволить виявити світоглядну позицію авторок. За результатами співбесіди будуть визначені 10 переможниць.
    Всі фіналістки отримають нагороди та цінні призи.
    Додаткову інформацію про конкурс можна отримати за телефоном в Харкові 8 057 731 42 59 (вівторок -четвер; 15.00-17.00) або за e-mail: kcws@vk.kharkov.ua (з позначкою “Запитання ДС” в полі “Тема/Subject”).


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати