Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Злочинці перешкоджають роботі організацій, які борються з торгівлею людьми

21 лютого, 2004 р.

    Діяльності європейських організацій, що борються з торгівлею людьми, активно перешкоджають кримінальні структури. Відповідне дослідження оприлюднила Міжнародна організація міграції.
    
    Міжнародна організація міграції за фінансової підтримки Єврокомісії опитала представників низки європейських організацій, у тому числі українських, які борються з торгівлею людьми. Кожен четвертий учасник опитування підтвердив, що з власного досвіду знає про спроби кримінальних угруповань вплинути на їхню діяльність. 91 відсоток опитаних погодилися з тим, що організаціям, які протистоять торгівлі "живим товаром", необхідний кращий захист від кримінальних утисків. Шантаж, залякування, підкуп - ось неповний список цих методів.
    
    Депутат Європарламенту Патсі Сьоренсен вважає, що дані дослідження допоможуть краще протистояти таким порушенням. Окрім того, про проблему дізнається громадськість: "Багато людей хочуть щось зробити проти торгівлі людьми, але вони не знають, що це насправді означає, не усвідомлюють усіх ризиків",- сказала європарламентарій.
    
    
    Джерело : Німецька Хвиля


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати