Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейська Комісія виражає задоволення посиленням відносин між Україною та Європейським Союзом через рік після підписання Плану дій Україна-ЄС у рамках Європейської політики сусідства

22 лютого, 2006 р.

    Рік тому 21 лютого 2005 року ЄС і Україна прийняли спільний План дій, спрямований на розвиток більш тісних відносин. Того ж дня Європейський Союз схвалив десять додаткових пунктів для посилення та покращення Плану дій Україна-ЄС і підтримки демократичної та орієнтованої на реформи України.
    Беніта Ферреро-Вальднер, Комісар ЄС з питань зовнішніх зносин і Європейської політики сусідства, виразила задоволення поглибленням зв’язків між Україною та ЄС: „Протягом минулого року Україна продемонструвала свою рішучість наблизитися до ЄС. План дій Україна-ЄС, прийнятий скоро після Помаранчевої революції, виявився успішним засобом надання Україні допомоги у її русі вперед на шляху демократичних і економічних реформ. Багато вже було досягнуто, але ще багато залишається зробити. Важливо, щоб зберігалася ця позитивна рушійна сила. Я сподіваюся на продовження тісної співпраці з нашими українськими партнерами для досягнення подальшого прогресу.”
    Україна була однією з перших держав, План дій якої було прийнято, і протягом минулого року було досягнуто відчутний прогрес у його впровадженні. Зокрема, конкретні досягнення відносин між Україною та ЄС включають підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та ЄС в енергетичній галузі, відкриття переговорів про спрощення візового режиму, а також надання Європейським Союзом Україні статусу країни з ринковою економікою та заснування Європейської місії надання допомоги на українсько-молдовському кордоні, включаючи придністровську ділянку. ЄС планує розпочати попередні консультації щодо розширеної угоди між Україною та ЄС, як тільки будуть виконані основні політичні пріоритети Плану дій. Демократичне проведення парламентських виборів в Україні 26 березня цього року є ключовим елементом у цьому відношенні. ЄС також готовий приступити до переговорів про створення зони вільної торгівлі у рамках розширеної угоди після вступу України до СОТ.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати